reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam:happy2:
Post no my z Kubusiem nie śpimi od 6.30:-Dtzn. królewicz właśnie leży w łóżeczku i pewnie będzie dosypiać a ja na BB:happy2:
No to Ikusia się naprosiła o amciu;-):-D mi się to też kiedyś zdarzyło, umówiłam się z koleżanką na spacer, ja wyszłam z domu a ona mi napisala że sie spóźni bo karmi małego (ma 4 miesiące) i wtedy sobie przypomniałam że Kuba też nie jadł:-p
Fredka zdrówka dla Was:tak:
Tosika czekamy na zdjęcia tych "małych"zakupów:tak:
Kasia super że imprezka udana:tak:
u nas nadal pochmurno:dry:kurcze już mam dosyć tej pogody, mały włazi w każdą kałuże w tenisówkach:sorry2:na placu zabaw mokro i pełno błota:angry:ja chce słońca!
Miłego i słonecznego dnia
 
reklama
Witajcie, my też po 7 wstalismy, mój syn postanowił dziś wcześniej zrobić pobódkę.
Wczoraj ogromny upał,ale jakoś na działke nie poszlismy.
Po południe całe na osiedlu spędziłam najpierw wózkiem Maks jeździł a potem rowerkiem. Tatuś wrócił cały i zdrowy.
Fredka zdróweczka
Post to ejdnym słowem przegłodziłas trochę Ikę.
Bea u nas było to samo na działce, tata nie przymknął lodówki i było tyle lodu że szok.
Zmykam szykowac się do pracy, najważneijsze że deszczu nie ma , dla mnie może być nawet tak parno
 
Ja wpadłam tylko na chwilkę z życzeniami, bo jutro nas nie będzie. A zatem:

Lenko, z okazji roczku, życzymy Ci, aby energia, której masz tyle w sobie pchała Cię do odkrywania samych radosnych i ciekawych miejsc, ludzi i zdarzeń.:tak:

Zainab, Tobie życzymy, żebyś kiedyś została prawdziwą księżniczką, bo jak nikt się do tego nadajesz! Rośnij zdrowo, nasza lipcowa damo:tak:

Szymku, niech każdy nowy dzień Cię pozytywnie zaskakuje i przynosi wiele okazji do radości. No i z taką urodą to pewnie zostaniesz kiedyś znanym uwodzicielem, ale nie wiem, czy Ci tego życzyć:-)

No i Misiu, przepraszam, ze z poślizgiem, ale Tobie też życzymy wszystkiego najlepszego na finiszu do roczku;-)

Czytam Was, więc mniej więcej jestem na bieżąco, tylko jakoś do pisania mi się cieżko zebrać...Dziś wyjeżdżamy na pogrzeb, wracamy we wtorek w nocy i od środy postaram się dopełniać obowiązku porannego wstawania i witania wszystkich na BB;-)

Miłego dnia!;-)
 
Witam,
Post ale numer! Biedne dziecko, Mamusia na niej oszczędza;-):-D
U nas bez słońca, ale ciepło. Pewnie znów będzie burzowo:baffled:
Miłego dnia
 
uuuu ale tu cisza:happy2:
u nas narazie nie pada, słońce się próbuje przedostać przez chmurki więc jest ok. My juz spacerek po osiedlu na 2 nózkach zaliczony. Teraz po sniadanku czas wyruszyć w dłuższą trase:tak:
Kamu no to ok ze M wrócił cały i zdrowy,powodzenia w pracy:tak:
Surv trzymam za słowo:-p
Kasia oby pogoda Cie zaskoczyła i było dzisiaj pieknie w Tarnowie:tak:
 
hej
u nas zmiany zmiany nie dosc ze cos mi zaszkodzilo i zwijam sie z bolu tak mnie brzuch boli, to jeszcze jedziemy na wakacje wczesniej :-)
w srode ruszamy, jest mnostwo rzeczy do zrobienia; nie wiem w co rece wlozyc; jedziemy najpierw do Krakowa na 2 dni- do soboty :tak: a potem od razu do Zakopca!!!
jesli ktoras mamusia bylaby w okolicy to numer do mnie jest w kontaktach-byloby super sie spotkac
wiec nie wiem czy bede zagladac(znajac zycie zobie wszyskto zeby wpasc) ale juz piore i lista rzeczy do zalatwienia rosnie :sorry2::cool2:
buziaczki trzymajcie sie
 
Post,Kasia,Pearl super ze imprezki sie udaly.Biedna Ika;-):-) moj to by nie dal mi zapomniec o jedzeniu:-D
Izabelka fajnie macie z tym zakopcem ja nigdy nie bylam:baffled:
Fredka duuuo zdrowka:tak::tak:
Surv dobrze ze sie odezwalas buziak dla Was!
U nas cieplo ale pochmurno,jade zlozyc cv do szpitala potrzebuja kogos na roczne zastepstwo moze sie uda choc nie wierze:baffled::baffled:Mis nie dostal sie do zlobka ale na mojej dzilnicy jest prywatne fakt 650 zl ale jak pojde do pracy to i tak sie oplaci:tak:

Milego slonecznego dnia:tak:
 
witam się i ja:-)
a ja zdążyłam rano zaliczyć spacerek, bo bylo piękne słońce, cos tam grzmialo hen daleko i to olałam,i to byl mój błąd:baffled: bo wracając do domku nie biegłam a leciałam:-D:-D:-D:-D:-D i teraz jest parno trochę polało, przestalo i dalej coś się tam na górze dzieje:confused:
wiecie co moja gwiazdunia jest taka, że w wózku nie zasypia (normalnie sporadycznie:no:) i tak sobie myślę, że te całe swoje wczasy to pewnie w pokoju hotelowym spędzę:cool2:
Post aleeeee z Ciebie wyrodna matka:-p:-D:-D:-D:-D:-D ale tak po cichaczu Ci się przyznam, że ja kiedyś w zamieszaniu też zapomnialam dziecku dać obiadku:baffled: ale później mialam wyrzuty sumienia:zawstydzona/y:
Izabelka u mnie też zaczęło się szaleństwo pakowania, prania i zakupowania;-)
Fredka duuuuużo zdrówka:tak: nie dajcie się choróbstwu!!
Andula trzymam kciukasy!!!! i rzucam czary a co by Twoje CV poszly w dobre ręce;-)
Kicrym to wy już tak bez wózeczka pomykacie?? :szok: no no Kubus nieźle:tak: oczywiście fotki mogę strzelić ale to nic takiego:-p kiecka bawełniana do stroju kąpielowego(bo podobno jak się wchodzi do restauracji w stroju i pareo to moga nie wpóścić, a w zwyklej kiecce to i owszem:confused:) no i tuniczka, małemu kąpielówki a staremu znowu nic:baffled: bo albo mu się nie podoboa albo mu nie potrzebne:sorry2: a później okazuje się,że by się przydalo:no:
kurcze powinnam coś posprzątać, albo pranie jakieś wstawić?? a tak nmi się nie chce:dry: troszkę poimprowizuję ale to może jak M wróci a teraz sobie posiedzę z Wami:-D:-D:-D
Surv czekamy, czekamy!!!! Bo nam się tu grafik popsuł hehehhee
 
Hello:-)

Kicrym- to juz spacerki bez wozka? No prosze:-)
Andula- trzymam kciuki, aby to wlasnie twoje CV bylo na wierzchu:-), ja tez dzisiaj zawiozlam aplikacje, jednak nie wierze w sukces.
Tosika- nic takiego, ha ha zakupy zapewne wysmienite, prosze o foty:-)
Izabelka- oby brzuch przestal szybko bolec
Surv- dziekujemy za zyczenia!
Dzisiaj Zainab dostala dwie kolejne sliczne karteczki od Weronisi i Prezesso, dziekujemy. Tort zamowiony, 100 balonow kupionych, serpentyny i czapeczki czekaja:-). Jutro urodziny obchodzimy rodzinnie, a impreza chyba za 2 tygodnie bo za tydzien jedziemy na slub kolezanki.
 
reklama
Buziaczki dla solenizantów!

Dziewczyny zazdroszczę pakowania i tego wyjazdowego zamętu.Powodzenia!

Andula trzymam kciuki,myślę,że czary Tosiki zrobią swoje.Niezła kasa za przedszkole ale skoro masz blisko i jest dobre to uważam ,że warto

Kasia,Post,Pabla cieszę się ,że urodzinowe imprezki się udały

Kircym spacerek na nóżkach,nieźle, ale pewnie trzeba się nagimnastykować,co?

Izabelka oby Ci się polepszyło,świetne plany macie.

Beea to zapowiada się impreza,że ho ho

U nas jakby lepiej,temp.spada,pawiwania brak od wczoraj została natomiast okropna biegunka no ale jak ma się dziecko ścisło wykupkać jak dwa dni na wodzie i kleiku,dosłownie nastrzykuję ją orsalitem i innymi syropkami i mam nadzieję,że jutro będzie też lepiej.
Co można podać zamiast smekty,bo tej Emilka stanowczo nie chce?
Mamy dziś odpust i małolaty tak dają z petard aż głowa podskakuje.

Spokojnego wieczoru!
 
Do góry