reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

My wlasnie wrocilysmy z playgroup, bylo fantastycznie. Spotkalam tam mame z corka w wieku malej, zawsze widywalysmy sie na szczepieniach w przychodni, wiec dzisiaj obie sie ucieszylysmy jak sie zobaczylysmy. Zaianb i Hannah swietnie sie bawily, nie przypuszczalam, ze roczne dzieci to potrafia.
Gapa ze mnie bo rano nie zadzwonilam tam, aby sie wpisac na liste, ale na szczescie byly jeszcze 2 miejsca.
Mala padla po poranku pelnym wrazen!

Jeszcze was poczytam i pozniej cos napisze.

Renia- nextowe przeceny zaczynaja sie chyba w polowie lipca.
Surv- tule moco, taki ten ludzki los...

Dziekujemy za pierwsza kartke urodzinowa od Maciusa:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Surv - tulę mocno!!
A moja pospała godzinkę i tyle, próbowałam ją jeszcze uśpić ale nic z tego, i już rozrabia...
dobra, mykam obiad szykować..
a dowiedziałam sie dzisiaj, że Lenka dostała się do wszystkich żłobków do których złożyłyśmy podanie:szok::-) jestem w szoku, bo byłam pewna że tylko ten jeden wchodzi w grę, ale dzis do mnie dzwoniły Panie z dwóch pozostałych i też się dostałyśmy:-)
no ale już zdecydowałam że będziemy chodzić do tego, gdzie dostałyśmy się wcześniej, w takim ślicznym parku obok domu. I kierowniczka mi tam pasuje, więc jest ok.
 
no rzesz k***mać napisłam taaaaakiego posta i go zjadlo:angry::angry::angry::angry:
odetchnę i napiszę za chwilę
a więc u nas dzisiaj jest pięknie, nie mam pojecia o co Wam biega???:-p:-p my chyba z Fredką w podobnej strefie klimatycznej jesteśmy;-) aczkolwiek zabezpieczyłam się i już spacerek odbębniłam (tzn Tatus odbębnil, w ramach swego swieta:-p)
wiecie co mój maly po raz kolejny nas dzisiaj zaskoczył, zrobił taka laurkę i taki wierszyuk ułożył, ze M mial łzy w oczach:szok: ( a on z tych hardych;-))kurcze po kim on ma te talenty (pewnie po mnie:zawstydzona/y::-p) zacytuje Wam zresztą (i z błędami a co byście wiedziały jakie można byki sadzić:-p)
'dziś dzień ojca Drogi Tato,
co ty dziśaj powiesz na to?
ślę ci szczere me życzenia
czy w twym życiu coś się zmienia?
Mam nadzieję, że się cieszysz
i że dziśaj się nie śpieszysz.
Bo to święto jest dla Ciebie
byś urządził je dla siebie"

niezłe co?? kurcze i na 100% sam to bąbel napisał:szok:
a na gorze napisła: dlla ojczulka kochanego super ekstra lajtowego!!:-D:-D
uwielbiam tego mojego smyka:-) ma fantazję po mamusi - bankowo!!;-)
Izabelka ja swego czasu bardzo często mialam problemy z górnymi drogami oddechowymi (raz w m-cu coś tam:no:) i dr przepisała mi taką szczepionkę w tabletkach (nie pamiętam nazwy ) i jak ręką odjął nie choruje już tyle:tak: trzymam kciukasy za bąble:tak: i jeszcze jedno, to że nie raz jestem infantylna i zakręcona to zauważylyście ale teraz to chyba strzeliłam numer życia:szok: wczoraj na spotkani sobie uświadomiłam, ze na kartce napislam datę olsztyn, dn. 24.06.2010:szok::zawstydzona/y: Izuś proszę weź skoryguj, bo jak kiedyś Wercia to przeczyta to se o ciotce pomyśli:sorry2:
Post ja też chcę zdjęcia nowych aranżacji!!!!:-) no i prosze mi tu nie sprzatac bo Łucek się zdzierży!!! sprzątanie nie zając nie ucieknie, no nie??:-p
Surv Wielkie Gratki dla mamy!!!!!! normalnie jestem pod jej wrażeniem!!!
no i bardzo mmocno Ciebie tule, wszystko będzie dobrze....

Kamu, to ja też ładnie poprosze o spakowanie - ale to we wrześniu;-)
ja też, ja też ale za tydzień:-D:-D:-D:-D
Kasiu a gdzie wy jedziecie??

Mnie by musieli słono zapłacić żebym się wybrała na takie ryby:-)
mnie też:-D:-D:-D
Kamu poweidz mi nasz ekspercie kwiatowy, czy palma (taka z ananasowatych) może stać w cieniu?? Bo ja mam taką rękę do kwiatów, że potrafię kaktusa ususzyć:sorry2:
Beaa a gdzie wy w Pl bedziecie??
Pabla a wiesz jak ja kombinuje a co by do Ciebie wpaść:-p zaraz wstawię na zamkniety moj nr tel i będziemy się zdzwaniać:tak: ja jestem umowiona na 9tą i mam w planach być tam z godzinę, następnie zostawić pracownicę i myknąć do Ciebie:-p powiedz mi tylko czy to jest daleczko?? Bo na mapie wygląda,że bliziutko:tak: no i cos mam dla Lenki:-pwyszlo nawet, nawet;-)
Andula a moze dajmy szanse jeszcze:tak: na nowszy model to ja Ci mogę wymienic od ręki:-p biorąc pod uwagę fakt, ze ty jesteś śliczną i cieplutką kobitką, i na takie jest ogromne zapotrzebowanie:-p ale moze byś tak że ten nowszy model może się okazać gorszy od prototypu:-p więc moze troćkę wziąć go za chabety i zastraszyć:confused:;-) no i kochana specjalnie dla Ciebie:
Wszystkiego pozytywnego, miłego, słodkiego, radosnego, szczęśliwego, optymistycznego, kolorowego, wiosennego, czarującego, fascynującego, niesamowitego, pięknego, bajecznego, przepysznego, doskonałego, zjawiskowego, olśniewającego, artystycznego, zachwycającego itd..
Wszystkiego Najlepszego z okazji .. urodzin!


Dorka rzuć się klopsikiem:-D:-D:-D no i przeokrutnie zazdroszczę ci spankaa!!!!
Renia ile brałaś ubranek dla malego??? i co dla siebie?? Bo już zaczynam analizować co mam brać a co nie?:confused:
kurcze a ten post mial być krótszy od tego zjedzonego?:baffled: chyba jednak jest:-p
 
Surv bardzo mi przykro:-:)-(
Tosika ale Kornel ma talent tata napewno sie wzruszyl oj oby moj Mis tez takim poeta byl:tak::-)
Beaa dobrze ze fajnie sie bawilyscie:tak:

M podobno jedzie z niespodzianka wiec Tosika masz racje ostatnia szanse mu dam;-)Dziekuje za zyczenia.:tak:
Aha siostra przyszla do mnie z ciastkiem w ktorym palila sie taka fajna fontanna milo teraz czekam na prezent podobno listonosz ma przyniesc:tak:
 
Tosika - wydaje mi się że możesz tak z 20-30 min jechać, chyba nie dłużej. Oby tylko korków nie było, ale o tej porze nie powinno być. No i dobrze że to po tej samej stronie wisły bo jakieś mosty są w remoncie i tam podobno korki są....
oj, mam nadzieję że się zobaczymy!!!
 
Hej
Dopiero się wyrobiłam :-pwróciłam późno do domu a poszłam się tylko zapisać do fryzjera ale akurat miała wolne i się załapałam i tak jakoś zeszło, później obiad jeszcze włosy mamie farbowałam no i jestem:-)
Beaa – miał egzamin na prawo jazdy kat. A:tak:
I muszę go pochwalić bo to kolejna kategoria która dołączyła do jego kolekcji:tak::-)
Ale to nie wszystko wczoraj miał jakiś wyjątkowo dobry dzień:-) wysłał sms-a z kodem spod nakrętki Nestea (nie wiem co go tknęło bo nigdy nie bawił się w żadne takie konkursy itp.:sorry2: ) i krótko przed egzaminem dostał wiadomość że wygrał kamerę cyfrową :szok::szok::szok::szok::szok:
Była więc kawka, ciacho i nawet szampan się znalazł:tak::-):-):-):-)
Jak to się mówi głupi ma szczęście ;-);-):-D:-D:-D:-D
Andula – z tego co pamiętam Twój M zdaje też na ciężarowe tak? szkoda że się nie udalo bo wiem ile to kasy idzie a poza tym czas i nerwy :no:Widzisz a mój zdal bez problemu ale z nich nie korzysta:baffled:
I z okazji rodzinek sto lat !!!:-):-)
Pabla – Super że ze żłobkiem się udało
Surv – przykro mi z powodu dziadka na odejście bliskiej osoby nigdy nie będzie się przygotowanym :-(
Tosika – ale musisz być dumna z synka:tak: Super wierszyk :-)lepszy niż najdroższy prezent na świecie :tak:
 
surv - tulimy
Dorka ale spanko - kurcze też tak chcę
Andula to może bez kiełbasy się obejdzie:-)
Tosika ale piękny wiersz dla taty, sama się wzruszyłam i marzy mi się żeby kiedyś Tymi tak zaskakiwał
a co do ubranek to dla Tyma brałam tak żeby na każdy dzień było + kilka body więcej (jak coś to stwierdziłam, że przepiorę) a sobie to takie zestawy porobiłam na 2 dni i później wiadomo robiłam mixy;-)
ale Wam dobrze - tam bynajmniej lato
 
reklama
Surv tule mocno, bardzo mi przykro
Andula wez go potraktuj kielbacha...ja zaczelam trenowac omdlenia :-p
Agnik gratulacje!!!ale ma maz farta,superrrr
Tosika ale bomba wierszyk, slodki, mozecie byc dumni :tak: aha i korekte naniose :-p
w ogole to dziekuje w imieniu solenizantki za kartki, sa cudne; dzisiaj przyszla od Kicrym i Maciusia :tak::tak::tak:
Beaa fajnie,ze macie nowe kolezanki :-D

a moje dzieci zdroweeeee :-D:-D bylismy wreszcie wszyscy na dworze, potem na rowerze :tak: od razu mi lepiej; chociaz glowa boli nadal; zaraz jade z synem do mojego taty dac prezent ;-) aha i doktor poradzil wyjechac w gory,wiec chyba nigdzie indziej nie pojedziemy tylko na jakies 10 dni w gory; bo znajac zycie cala kasa pojdzie :-( tzn i tak sie ciesze,bo bylismy raz jako para i bylo super ;-)
 
Do góry