reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

no tak ...pluje żabami...i chyba tak już dzisiaj będzie cały dzień..
Ja trochę niewyspana..jakoś spać nie mogłam..takie koszmarki:baffled::baffled::baffled: jakieś mi się śniły...Tatuś w pracy więc smęcimy same:baffled:..jakoś nie mam weny na nic...tylko połozyć się koło dziecięcia i pobawić garnuszkiem:-D:-D:-D
no nic..może jakieś pranie??
hmmm sama nie wiem od czego zacząć:szok:...
oki zacznę od zielonej herbatki:-)
 
reklama
Witajcie!
Mis wstal 9:09 :szok::szok::szok::szok:
Kurde normalnie w szoku jestem ale wyspalam sie super.M zamiast ryb przywiozl kleszcza na tylku:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
Pogoda sliczna zaraz uderzam z siejka i kuzynka na zakupy:tak:
Milego dzionka kobitki:-)
 
Ostatnia edycja:
Andula...jak miło czytać że Miś ma się lepiej i dał jeszcze mamie pospać:tak:;-)
miłego dnia:tak:
Pabla...Tobie też.. i nie sprzątaj za dużo...:tak::tak:
 
witam się tylko na sekundę, bo walczę z nowym komputerem:baffled: Z wrodzonym sobie talentem mentalnej blondynki udało mi się tak namieszac w ustawieniach monitora, że mam do wyboru rozdzielczość jak z lat 80-tych albo blue (a właściwie black) screen:wściekła/y::wściekła/y: Idę walczyć dalej, najważniejsze, ze moje programy zawodowe, poczta i Internet działają...to nic, że wszystko rozmyte na monitorze jak po cięzkim upaleniu się:-D
 
Post zacznij od lezenia Luckiem do gory;-)oby pogoda u Was sie poprawila:tak:
Surv no to powodzenia i tak Cie podziwiam ja umiem tylko kompa wlaczyc i wylaczyc:tak::-D:-D
 
o leniwa sobota się zapowiada
z naszego wyjazdu na jeziora nici
wczoraj poprasowałam stertę Tyma teraz nasze ciuchy czekają na żelazko
tata usypia syna - normalnie walka na całego
już pada na ryjek, ale zasnąć nie chce i ryk okropny
no to idę na kawkę może obudzi;-)
 
Surv obys wygrala ;-)
Andula wow fajnie,ze dal ci pospac
ja zostalam z mala- brzydka pogoda; ogarniam mieszkanie,mala spi jeszcze; taka pogoda to sie nie dziwie :confused:
ale mam lenia :sorry2:
 
Andula...no teraz mogę bo młoda poszła spać:-):-)
surv...a jesteś pewna że nic nie paliłaś????:-D:-D:-D....e:baffled:...tak tylko pytam.pro forma:tak::tak:
 
reklama
no i ogarnęłam całe mieszkanko, nawet szafki w środku w kuchni pomyłam:-)
zostały mi tylko podłogi ale to na jutro.
Teraz pod prysznic i niedługo na lunch i ploty wybywam:tak:
M już około 10:00 byl u rodziców, młoda podróż w nowym foteliku zniosła wzorowo, po 30 min zasneła:-)
A teraz walczy z nią w domu żeby zasnęła, ale czuję ze ciężko będzie, bo nanowym miejscu zawsze młoda ma problemy ze spaniem. No nic, ale dziś to jego problem:-D:-D
Ja myślę chwilami o małej, ale pozatym spoko, jakoś przerażająca tęsknota mnie nie zżera, oj okropna ze mnie matka:sorry2:
Surv - powodzenia w walce z kompem!
Post - wypoczywaj dużo puki Ika jeszcze na tyłku siedzi spokojnie:-)
Andula - ale się wyspałaś!
Renia - ja wczoraj ogarnęłam prasowanie, żeby dzis juz mieć spokój. Chociaż ja właściwie prasuję tylko Leny rzeczy, M prasuje swoje a ja swoje dopiero jak zakładam na siebie:tak:
 
Do góry