reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

no hej
moja tez wrzeszczy od rana :sorry2: pije kawe i sie zbieram
ide na 3 godziny do pracy i dopiero zakonczenie po poludniu klas 6-tych
kurcze juz tak blisko koniec roku,ze az mnie nosi :tak::tak::tak:
ide w koncu pogadac z dyr ktora klase bede miala,bo nawet szans zeby zagadac z wychowawczynia z klas 3 nie bede miala,bo kiedy; a tak bym wypytala co i jak....nie wiem na co czekaja i ile mozna sie decydowac kto jaka klase przejmie :dry:
no nic, zycze milego dnia
zajze pewnie wieczorkiem
buziaczki
 
reklama
Witam!

Mama BIN trzymam za Was kciuki,że wszystko będzie ok inie będzie potrzebna operacja.

Kamu dobrze ,że z Maksem ok.

Agnik jak paluch?

Młoda wstała z temperaturą i lekko leci jej z nosa,szykuje się nam spotkanie z doktorkiem,pobawiła się troszkę ,a teraz poleguje.Słonko mam śliczne.
Co do anty to ja jeszcze z pół roku pojadę na pigułach ,a potem zobaczymy bo mój M zaczyna coś tu mi o synu pogadywać,oj ,żeby to pewność była to za dwa lata bym się może skusiła.
Miłego dnia!!
 
Iza, ale zazdroszczę wakacji! To właśnie była jedyna w zasadzie rzecz, która mi się w nauczaniu podobała:-)

Fredka, no pewności nigdy nie ma, ale trzy dziewczyny też fajna rzecz....o ile masz nerwy ze stali i przetrwasz zbiorowe dojrzewanie:-D:-D

Julia, dzięki za wieści od MamyBiN! Przekaż jej, że wszystkie trzymamy kciuki, żeby Kurcacek wyzdrowiał bez operacji:tak:

Antoś, z okazji ostatniej miesięcznicy, życzę Ci, żebyś zawsze miał okazję do uśmiechów, jakie prezentujesz na zdjęciach;-)
 
Mamabin..trzymam kciuki za kurczaczka:tak:diurki ładnie zarosły i operacja była zbędna a i diagnoza 26 też była pomyślna..

Antonio, buziaczki dla prezesa:tak::tak::tak::tak:

A my lekko dopiero dobudzeni...młoda eksploatuje książeczkę rymowankę i słyszę po raz 100 o małym piesku:-D:-D:-D ale ona ma bardzo minę skupioną...potem spacer...mamy takie miejsce gdzie w ogrodzie biega 5-ablo 6 (nigdy doliczyć nie mogę) yorków (hmm tak sie pisze?) śmieszne są bo wszystkie czerwone gumeczki we włosach i szczekają jak najęte..Ika jest nimi oczarowana:-):-):-)
no i remont ciąg dalszy:baffled:..wkleję Wam później nasze postępy...tzn postępy męża bo ja to głównie ogladam:-):-):-)
no nic..program dzisiaj napęty więc idę zacząć od sprzątnięcia conieco :tak::tak:

miłego dnia
 
Witamy się i my,
Izabelka super że już koniec roku i masz luz:tak:oby jakas fajna klasa się trafiła:tak:
Post sama lubię yorki więc się nie dziwie Ice:tak:
Surv powowdzenia u okulisty:tak:
Fredka mój ojciec tez chciał syna i co???i ja się urodziałm jako 3 z kolei:-D:-D:-Da miałam byc Pawełkiem:dry:
Kasia bezbolesnej wizyty:tak:

u nas też słoneczko więc jemy sniadanie i wyruszamy w drogę.
słonecznego dnia!
 
A ja za Yorkami nie przepadam:sorry2:Jednak zdecydowanie preferuje duże, milusińskie i ... ciche;-)
No ale zywo biegające stadko na pewno sprawia radość dziecku:tak:
Kicrym, ja miałam byc Jackiem:-D
 
Witam,
Antos buziaki od cioci i Misi z okazji ostatniej miesiecznicy

Izabelka fajnie ze masz juz luzik:tak:
Post pokarz, pokarz co zrobiliscie:tak:Ja tez za bardzo nie lubie yorkow:tak: Ale jak tak biegaja i szczekaja to kazdemu dziecku by sie podobalo:tak:
Survi jak u was z pogoda, moze Florce nie odpowiada i sie zlosci? Powodzenia u okulisty. Daj znac co i jak:tak:
Fredka ja tez jko trzecia dziewczyna sie urodzilam, ale jak mialam miec na imie jako chlopak to nie wiem:tak: Tata jeszcze dwa razy z mama probowali, ostatni jest chlopak:tak:
Kasia powodzenia u dentysty:tak:

My popoludniu idziemy do lekarza, mala cos kaszle, no i w koncu moze ja zwaze
 
Witam się i ja... dziecko nadal śpi a ja zaraz mykam na kolejną wizytę do ortopedy... na szczęście ze sobą tylko...

wszystkie buziaki przekazane już do Mamabin :tak:
 
Witam w ten sloneczny dzionek:-).

Pobudke mialam standardowo o 4, kiedy to musialam juz wziasc malego potworka do siebie bo inaczej sasiedzi by sie obudzili:-D.
Chyba zaraz pojedziemy na miasto, no i mam dylemat bo musze kupic prezent urodzinowy dla 7-letniego chlopca:confused:. Dziewczyny pomozcie, co takiemu dziecku moze sie spodobac???

Duzo zdrowia dla Michalinki!
Kicrym, post - milego spacerku!
Fredka- jesli nawet bylaby kolejna coreczka to tez fajnie, jestem zdania, ze corka jest wieksza podpora na starosc niz syn! No, a trzy takie podpory to piekna jesien zycia:-)
KasiaDe, Surv- szybkich i bezstresowych wizyt u dentystow i okulistow;-)
 
reklama
I ja się witam
u nas też dzisiaj sloneczko..wreszcie:-) a ja mam @:dry: może to i dobrze, że teraz bo jakby mi na wczasach przytrafilo to bym się lekko zeźlila:dry:
a my na 12tą mykamy na kontrolę, trzymajcie kciukasy a co by Tosi waga już jej mamy nię nękała po nocach;-)
Tosika - Marywilska jest po tej samej stronie wisły co moja Kinowa. A będziesz autem?? i w jakich godzinach itp...
tu jest trasa
Warszawa, ul. Marywilska - Warszawa, ul. Kinowa - Zumi.pl Lokalizator internetowy
bardzo fajnie byłoby jakby Ci się udało do mnie podjechać!!!
ten hotel? - hotel w Warszawie - HOTEL PARTNER
i będziesz w środę 24 czerwca, tak?
Tak Pabla, będę autem, 24tego i to chyba ten hotel:tak: bo wczoraj dzwonilam do tej mojej dziewczyny i się pytalam, bo ja oczywiście niedoslyszalam, gdzie to jest:baffled: zresztą ze mnie zawsze jest taki trzepak:-p i rzeczywiście fajnie się składa, że jest niedaleczko Ciebie;-) To wiesz co, zrobimy tak: ja tam będę gdzieś po 9tej wypije z szefostwem kawę, podpiszę umowę i zostawię swoją pracownicę, niech ona wybiera kolekcję, a do Ciebie wpadnę na drugą kawusię;-) (ile gdzieś będę do Ciebie jechała?) Zresztę, jeszcze we wtorek wszystko ustalimy:tak: ooo to teraz muszę popędzić się z dzierganiem:-p
Julia dzięki za wiadomość:tak: i wielkie caluski dla Kurcacka:tak:
Mamobin tulimy mocno i jak będziesz potrzebowała pomocy to dawaj znać:tak: pisz co potrzeba, ja mam od cholery znajomych to pomogę jak mogę:tak:

Bo metoda którą ostatnio stosujemy (abstynencja:zawstydzona/y:) daje co prawda stuprocentową pewność;-) ale mojemu m przestała się podobać :-p:-p;-):-D
eeee to bardzo dobra antykoncepcja:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Agnik ja mialam kiedys spiralę (z dwa lata) i powiem Tobie, że jakos dziwnie się czułam (jakbym miala jakieś cialo obce:baffled:) natomiast moja koleżanka też miala i bardzo sobie chwaliła:tak: Ja się zastanawiam nad tymi zastrzykami albo plastrami (taki to modne wśród aktorek:-p) Ja gdzieś w lipcu pójdę do ginka i coś też musze zrobić, bo jak nic doigram się magicznej trójki:-p
Kasia twardości u dentysty życzę;-)
Fredka ja robilam książkowo Tosię:-p to moze i Tobie książkowo wyjdzie chlopak;-) a jak coś to zapas różowych ubranek już masz :cool2:
Post czekamy na zdjątka:tak: Kurcze moja Tosię to książki totalnie nie interesują:baffled: (to też po tatusiu:-p) i powiadasz lekko przebudzeni:sorry2: jak ja Ci zazdroszczę:tak: bo my od 6tej na nogach i teraz pannica poszła na lekką drzemeczkę, a mamusia miala ogarnąć siebie i chalupkę i jak widac znakomicie jej to idzie:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p
 
Do góry