reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Jak będę miała już swój upragniony dom to Was zaproszę, oki? :tak: ale będzie wesolo
Jaka u Was dzisiaj pogoda?? Bo u nas jest pochmurnie i smutno:-(
Oj Tosika ja wpadne z przyjemnoscia i z apetytem;-)
U nas tez chmury ponuro i blee w szczecinie podobno 20 stopni znajomki jada nad morze a my tu chyba w domu zostaniemy bo w taka pogode nie chce sie nigdzie ruszac:tak:
Chlopy ida swiecic jajca a ja bede robic sie na bostwo potrawami nie zablysne wiec moze chociaz pomalowanym okiem choc znajc mojego M nawet nie zauwazy ;-):tak:
Kurde naparawde fajnie by bylo stuknac sie z Wami jajeckiem:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jajca poświęcone. Starszak zapragnął iść do Babci, młodsze śpi - padła dopiero o 12.45 od rana w takiej pozycji, że szok (fota zrobiona). Wow, już 30 minut kima, szok! Kawusie przed chwilka chlapnęłam i zamierzam sie byczyć, a co!

a ja chodze na okrągło i zbieram zabawki.

O, dzień jak co dzień. Właśnie muszę to chyba zrobić, bo zabić się można:eek:Pobyczę się za chwilę.

Jaka u Was dzisiaj pogoda?? Bo u nas jest pochmurnie i smutno:-(

U nas też kiepska. Zachmurzone, dużo chłodniej niż wczoraj. Szkoda :-(
 
Z Okazji swiat WielkiejNocy zycie Wam: usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen!
 
Witam późnym popołudniem:-)
My oczywiście też już po święceniu i długim spacerku całą rodzinką:tak:
Tosika pojechałaś po bandzie z tymi potrawami:szok:
Surv wkleje zdjęcia ale tak za 2 dni jak M pójdzie do pracy bo teraz mi truje że ja więcej z wami gadam niż nim:-pno w sumie ma troche racji:-Dsą święta więc niech ma:-D
Jutro jedziemy do mojej rodzinki na wieś więc się wybyczę bo mały będzie w "obiegu rączkowym":-D
Pozdrawiam:happy:
 
Olga pospała 40 minut i to by było na tyle jeśli chodzi o dzienne drzemki. Po kąpieli padła jak mucha. Miki ogląda bajkę, mężyk poszedł z psem a jak relax na BB
 
a mi już nogi w t**** wchodzą, potrawy w polowie zrobione, przynajmniej spakowałam już nas, i teraz sobie przypomniałam, ze zapomniałam zjeść obiadu:-p
drogie dziewczyny życzę Wam aby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny.
 
Witam się wieczorkiem :-)
O mnie dzisiaj pogoda byłaby cudna, gdyby nie wiatr:cool2:
Składam zaległe życzenia naszym małym jubilatom:-):-), a wszystkim chorym dzieciaczkom zdróweczka.
Ostatnio jakoś brak weny do pisania, no ale w końcu nadrobiłam zalegości :-)
My w czwartek byliśmy z Oliwią u okulisty w Poznaniu no i pani doktor kazała przyjechać we wtorek do kliniki okulistycznej na posiew z oczka, bo łzawienie i ropienie może mieć zupełnie inną przyczynę niż zapchany kanalik łzowy :szok::baffled:
Acha, może wiecie czy w Poznaniu jest też butik 6zmysł?
 
No i nie posłuchałam pana doktora :-p Zobaczymy jakie będą skutki. W każdym razie jak wróciłam z wyrzutami, to kuknęłam na forum i troszkę cieplej mi się zrobiło, jak poczytałam o tym, że Wy też byście wylazły. Jakby nie to, że święta to pewnie bym siedziała... Ech. Mam nadzieję, że nic jej nie będzie.
Padam po tych porządkach nieszczęsnych.
 
reklama
Wielkanocny zając już po trawce biega.


Baran z krzyżem białym nawraca człowieka.


Ludzie z wszystkich miast święconkę zajadają,


I w Niedzielę Wielkanocną życzenia składają.


Tak więc ja, jak i oni przesyłam życzenia


Zdrowia, szczęścia i miłości, w pracy powodzenia.


Niech Pańskie Zmartwychwstanie na ludziach się odbije.


Niech Jezus Zmartwychwstały też w sercach naszych żyje.
 
Do góry