reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Na pewno przyda się kilka kompletów 56. Powiem szczerze, że 50 to ja w ogóle nie miałam, ale jak dzieci są malutkie po urodzeniu, to pewnie trzeba kupić. Na początek jednak dobrze założyć, że dziecko będzie przeciętnej wielkości :)
 
reklama
Moje dzieci rodziły się bardzo małe, wychodząc ze szpitala zawsze miały ok 2,5 kg (po porodzie 2,6-2,8 kg) i 51-52 cm i ubranka na 56 cm w zupełności starczały więc wg mnie nie ma sensu kupować mniejszych.
 
Moje dzieci rodziły się bardzo małe, wychodząc ze szpitala zawsze miały ok 2,5 kg (po porodzie 2,6-2,8 kg) i 51-52 cm i ubranka na 56 cm w zupełności starczały więc wg mnie nie ma sensu kupować mniejszych.
ooo czyli 56 nie beda za duze nawet jak sie urodzi male...no ciekawe..ja zamowilam wlasnie w h&m jedna pare body strasznie mi sie spodobaly przyjda do domu za 39.90 ale jak je zobaczylam od razu widzialam moje malenstwo w nich:)
 
Agnes, kup kilka kompletów 56, a później zobaczycie na bieżąco. Lepiej, żeby było ciut za duże niż za małe. A potem wiadomo, albo tatusia poślesz po zakupy, albo allegro i szybki kurier w razie potrzeby :)
 
no wlasnie racje-na razie kupilam 1 body z czapeczka w komplecie za 39.90 z dlugim rekawkiem bo moze byc chlodnooooo mu albo jej jak wyjdziemy ze szpitala..a po co dzieco przykrywacccc kocami..wystarcza body z dlugim rekawkiem i juz:)
 
CONSCIOUS. Komplet z miękkiego dżerseju z ekologicznej bawełny z nadrukowanym napisem z przodu. Kopertowe body z długim rękawem i zatrzaskami z boku i w kroku. Czapka z przyszytym podwinięciem.
 
Dariazgr, widziałam ten wózek Quinny w sklepie i powiem Ci, że rzucił mi się w oczy tym, że jest taki niefajny. Gondola strasznie płytka, jakaś taka nieosłonięta od wiatru, nie wiem czy dziecko 4-5 mies zmiesciłoby sie tam w kombineonie, nie sądze, a co dopiero większe. Wydawał mi się najbardziej niefajny ze wszystkich wózków ( chodzi o jego praktyczność). Jeśli chodzi o spacerowkę to moja siostra miała quinny 3 kołową i o ile jej sama doradzałam bo mi się podobała tak teraz uważam, ze jest beznadziejna. Wygląd fajny, ale jeździć się tym nie dawało, tak niewygodnie było pchać. Ja mam niedaleko hurtownie z dużym wyborem wózków, jak sobie coś upatrzysz mogę przy okazji jak będę obok jechać , zajść i zobaczyć, zrobić Ci zdjęcia.
Ja jestem zdecydowana na emmaljungę i dla mnie to jest wozek idealny ( mialam go już więc sprawdzony), więc zdania już nie zmienie, tylko zastanawiam się nad modelem. Moja koleżanka miała x-landera i też bardzo sobie chwaliła, teraz jest w drugiej ciąży i też już kupiła x-landera, więc może też jest warty uwagi.

bardzo Ci dziekuje za opinie. czytalam troche na internecie i byly podobne opinie wiec chyba zrezygnuje, a szkoda bo to jedyny wozek ktory moglabym kupic w UK. Slyszalam o xlanderze,ze jest dobrym wozkiem ale cos mi kolory nie podchodza ( chyba ze nagle okaze sie,ze moja dziewczynka to chlopiec :p)
Jesli tylko bedziesz w swojej hurtowni, ktorej swoja droga Ci zazdroszcze :), napisz prosze jakie wrazenia jesli rzuci Ci sie jakis wozek w oczy :)
 
Daria zobacz na modele z 2015 r -może coś lepiej będzie z kolorami :D Dla mnie jest super kolor dla dziewczynki X-LANDER X-MOVE 2w1.Kolor Asia...na żywo piękny kolor ,widziałam na mieście :d
 
reklama
dziewczyny wiec proponuje tak..poniewaz jest tu pare dziewczyn ktore mieszkaja gdzies gdzie nie ma takich wozkow jak u nas wiec moze zrobmy tak kazda z nas jak bedzie ogladac wozki niech napisze tu swoje wrazenia+zdjecia ktore ogladala zeby bylo wiadomo-trzeba sobie jakos pomoc a zwlaszcza dziewczynom ktore mieszkaja dalekoooooooooo i nie maja takiej mozliwosci poogladania wozkow. Co Wy na to?
 
Do góry