reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

X-LANDER X-MOVE 2w1

wszystkie2w1.jpg
 

Załączniki

  • wszystkie2w1.jpg
    wszystkie2w1.jpg
    343,9 KB · Wyświetleń: 1 296
reklama
no tez fajny...ale ja poki co przystaje przy tym
res_3f26ba69df060190c5dcf641fcb69347_full.jpg
res_3872c490044b145574a9c5c9d9836829_full.jpg


tylko jeszcze musze zastanowic sie nad kolorystyka

INFORMACJE • wzór gondoli: carbon • regulacja oparcia w gondoli, długość 85 cm • wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia • wózek spacerowy dla dzieci od 6 miesiąca • elementy tapicerki wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, łatwej do utrzymania w czystości • wysokogatunkowa bawełna wewnątrz gondoli • regulowana rączka z eko-skóry pozwalająca dostosować jej wysokość do wzrostu rodzica • 6 amortyzatorów: miękkie zawieszenie z regulacją amortyzatorów • nowoczesny system eliminacji drgań, który chroni koła przed wibracjami podczas jazdy • koła pompowane lub opcjonalnie koła żelowe (bezdętkowe), które zapewniają taki sam komfort jak koła pompowane, ale bez obawy o przebicie opony • elegancka, lekka i wytrzymała konstrukcja wykonana z aluminium • koła łożyskowane • wózek jest amortyzowany • blokada przednich kół • regulacja wysokości rączki • praktyczny, zamykany kosz na zakupy • folia przeciwdeszczowa, moskitiera • fotelik do montażu na konstrukcji /OPCJA/ • adaptery do fotelika Maxi-cosi Pebble i Cabriofix, Romer /OPCJA/ DANE TECHNICZNE • wymiary złożonej konstrukcji: (dł/wys/szer): 100 cm/29 cm/61 cm • wymiary oparcia spacerówki:(szer/wys): 30 cm/52 cm • wymiary siedziska spacerówki:(szer/wys): 32 cm/30 cm • wymiary podnóżka spacerówki:(wys/szer): 20 cm/32 cm • wymiary gondoli:(dł/szer/wys): 85 cm/42 cm/28cm • rozmiar kół: 10” i 12” • rozstaw tylnych kół: (wym. zewn.): 61 cm • waga wózka z gondolą:13 kg • waga wózka w wersji spacerowej: 13,2 kg AKCESORIA • folia przeciwdeszczowa • moskitiera • torba • przykrycie na nóżki w gondoli • przykrycie na nóżki w spacerówce • pojemny kosz na zakupy mocowany na konstrukcji
 

Załączniki

  • res_3f26ba69df060190c5dcf641fcb69347_full.jpg
    res_3f26ba69df060190c5dcf641fcb69347_full.jpg
    132 KB · Wyświetleń: 1 082
  • res_3872c490044b145574a9c5c9d9836829_full.jpg
    res_3872c490044b145574a9c5c9d9836829_full.jpg
    98,6 KB · Wyświetleń: 1 080
Iwona no to zamawiane ze2-3 tyg temu, ale na prawdę za grosze, body po 7-8 zł, dresik miętowy 15, ten pajac czarny jakoś 25 tylko [emoji4] będę dawała cynk teraz jak coś będzie tanioszka [emoji5] jeszcze mam trochę rzeczy z tesco, tam dalej przeceny, tyle, że większość na dziewuszki [emoji20]


Dziewczyny macie racje, każdemu co innego pasuje, ale nie znam mamy, która nie kochałaby bodziaków [emoji4] my jeszcze uwielbiamy półśpiochy z h&m, one nie mają w pasie gumki, tylko taki bawełaniany gruby pas, nie ma opcji, żeby cisnął [emoji4] pajace kupuje w tesco na przecenach, bo tam najładniejsze [emoji4] a dla dziewczynek to już w ogól [emoji173]️ teraz w smyku straszne przeceny, tyle, że znowu więcej różowych...
ImageUploadedByForum BabyBoom1454673026.695007.jpg


W smyku wczoraj taki pajac polarowy wziełam, żeby mieć jeden na zimne dni typowo [emoji4]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454673026.695007.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454673026.695007.jpg
    131,1 KB · Wyświetleń: 1 090
Iwona no to zamawiane ze2-3 tyg temu, ale na prawdę za grosze, body po 7-8 zł, dresik miętowy 15, ten pajac czarny jakoś 25 tylko [emoji4] będę dawała cynk teraz jak coś będzie tanioszka [emoji5] jeszcze mam trochę rzeczy z tesco, tam dalej przeceny, tyle, że większość na dziewuszki [emoji20]


Dziewczyny macie racje, każdemu co innego pasuje, ale nie znam mamy, która nie kochałaby bodziaków [emoji4] my jeszcze uwielbiamy półśpiochy z h&m, one nie mają w pasie gumki, tylko taki bawełaniany gruby pas, nie ma opcji, żeby cisnął [emoji4] pajace kupuje w tesco na przecenach, bo tam najładniejsze [emoji4] a dla dziewczynek to już w ogól [emoji173]️ teraz w smyku straszne przeceny, tyle, że znowu więcej różowych... Zobacz załącznik 745593

W smyku wczoraj taki pajac polarowy wziełam, żeby mieć jeden na zimne dni typowo [emoji4]
wowww no to zaszalas:) tyle rzeczy juz kupilas;) no ale ten cieply pajac jest wiekszy wiekszy? Bo w Lipcu raczej nie bedzie Ci chybaaaaaaaaa potrzebny:)?
 
Daria zobacz na modele z 2015 r -może coś lepiej będzie z kolorami :D Dla mnie jest super kolor dla dziewczynki X-LANDER X-MOVE 2w1.Kolor Asia...na żywo piękny kolor ,widziałam na mieście :d

juz szukam :)
a wiesz moze czy te wozki maja standarodowa wysokosc czy sa jakies niskie? moj maz jest dosc wysoki i szukamy wozka ktory nie bylby za niski. jesli jest standardowy to ok ale niktore jak bugaboo sa mega niziutkie
 
hmm no ale jak poscielisz lozeczko to dalej jest na plaskim..a co do tych zabezpieczen to na prawdeee moze sie przydusic?????? ale jak..ze sie przekreci i przytuli do tych poduszeczek? mi sie wydawalo ze to dobre zeby wlasnie glowka nie uderzyl..hmm

juz byla o tym dyskusja, ja ochraniczy nie bede zawieszac, wlasnie ze wzgledow bezpieczenstwa, estetyka jest na drugim miejscu

Odradzam szuflady pod lozeczkiem...
popieram, ja mialam takie z ikei pojeminiki pod lozkiem a w nim pampersy, duzo lepiej sie sprawdzilo

ja bede ogladac wozki w bobowzki i mamaija jak bede sie wybierac to mozecie podac modele to wam zrobie zdjecia, ale ja dopiero marzec/ kwiecien bede tym tematem sie bardziej interesowac
 
reklama
Tak wogóle jeśli chodzi o wózek camarelo carera....znajoma twierdzi że gondolę ciężko się wpina ,jakby sama musiała obsługiwać...
Ponoć w bebetto silvia są problemy z kołami ....
I ta koleżanka rozważyła adamex barletta lub pajero
JA tak czytam minusy odnotowuję :D i zobaczy się co z tego wyjdzie...
 
Do góry