reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Agnesdem slyszalas cos takiego jak śmierć lozeczkowa? Ochraniacz na lozeczko przyczynil sie znacznie tez do tego... zreszta juz tu pisalam kilka stron wcześniej ze u dwoch moich znajomych przez ochraniacze stala by się tragedia... jedno dzieciatko by sie udusilo bo sie tak przekrecilo ze mialo buzke przy ochraniaczu i nie moglo juz zlapac powietrza, a drugi brzdac udlawilby się sznurkiem co przywiązujesz do szczebelek...
A rozmiar na początek bede miala 56 :) pierworodny urodził sie 50,5cm i w 56 sie "topil" przez co starczal ten rozniar na dobre 2,5 miesiąca :) cale szczęście nie posluchalam ludzi w okolo i na tego rozmiaru mialam sporo :)

Panna_migotka pokaz pizamy i szlafrok bo tez musze cos kupic :)
 
reklama
dariazgr, bo na strinie x-landera wyswietlają się kolory z tegorocznej kolekcji, popatrz np. na allegro i tak jest dużo kolorów z tamtego roku. Mi najbardziej podoba się kolor z tego roku "stone gray" lub "sea blue" ( ale juz troszkę mniej).
 
Tak wogóle jeśli chodzi o wózek camarelo carera....znajoma twierdzi że gondolę ciężko się wpina ,jakby sama musiała obsługiwać...
Ponoć w bebetto silvia są problemy z kołami ....
I ta koleżanka rozważyła adamex barletta lub pajero
JA tak czytam minusy odnotowuję :D i zobaczy się co z tego wyjdzie...
hmmm no to tez musze zobaczyc te wozki kurcze w realu bo tak to bedziemy gdybac i gdybac...a COLETTO macie jakies zdanie??????
 
a widziala
dariazgr, bo na strinie x-landera wyswietlają się kolory z tegorocznej kolekcji, popatrz np. na allegro i tak jest dużo kolorów z tamtego roku. Mi najbardziej podoba się kolor z tego roku "stone gray" lub "sea blue" ( ale juz troszkę mniej).

wlasnie popatrzylam i duzo bardziej mi pasuja kolory :) tylko teraz musze specyfikazje popatrzec bo chyba w wersji Pulse sa piankowe kola a w Move pompowane ale nie jestem pewna. bardzo dziekuje za pomoc :)
 
Tak wogóle najlepiej jechać -pomacać ,rozłożyć ,złożyć....A zaletą xlandera jest to że gondole ma spore ! ok 84cm ......Daria pomożemy ci :d a jakżeby nie !
 
@*vanicee* a jak z jakością, bo wiem, że znajoma reklamowała, ale podoba mi sie spacerówka przy tym x-landerze. ale gondola juz mniej. będzie cięzki wybór, ale jest na liście obecnie :)

ja mam mutsy transporter i byłam z niego bardzo zadowolona, zwłaszcza ze spacerówki
o mam taki
b1_mutsy_transporter_red.jpg
 
Julita, wszystko zgoda z szufladą, tylko jak młody się urodził mieszkaliśmy w kawalerce i każde dodatkowe miejsce do przechowywania było na wagę złota.

Ja w ogóle nie miałam rozmiaru 50 i teraz też nie zamierzam kupować.

Mutsy są super :)
 
A co sądzicie ogólnie o firmie CAMARELO? Podoba mi sie kilka modeli wozków z tej firmy. Moja koleżanka ma camarelo carmela i jest bardzo zadowolona.
 
reklama
Agnesdem pajac polarowy na 56, jeden cieplejszy nawet w lipcu się przyda. Czasami temperatury 15-18 stopni są (oby nie!), a my z tych spacerowych w każdych warunkach.
 
Do góry