reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Co do pościeli, to na poczatku dziecię powinno spać na płaskim. Ja nie zakładałabym też na początku tych zabezpieczeń, ponieważ maluch może się przekręcić i przydusić. Im mniej tym lepiej przez pierwsze tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hmm no ale jak poscielisz lozeczko to dalej jest na plaskim..a co do tych zabezpieczen to na prawdeee moze sie przydusic?????? ale jak..ze sie przekreci i przytuli do tych poduszeczek? mi sie wydawalo ze to dobre zeby wlasnie glowka nie uderzyl..hmm
 
no ciekawe rzeczy czytalam o spaniu dziecka..ze na brzuszku powinno lezec 15 min dziennie i to w obecnosci doroslych. Najlepsza pozycja ktora zalecaja lekarze to na pleckach bez poduszek po prostu na plaskim lub na boku..z tym ze jak polozymy na plecach malenstwo to nie od razu po jedzeniu tylko duzo pozniej zeby sie nie udlawil slinka...boze ja chyba spac nie bede cala noc:)
 
Bardzo szybko zbiera kurz i jest niepraktyczne.
Ciężko umyć podłogę pod lozeczkiem i bardzo bardzo często trzeba wycierac sama szuflada.
O tyle jak dzidziuś jest mały to jeszcze ok ale jak już stoi i materac jest na ostatnim poziomie już tak super nie jest.
 
hmm no ale jak poscielisz lozeczko to dalej jest na plaskim..a co do tych zabezpieczen to na prawdeee moze sie przydusic?????? ale jak..ze sie przekreci i przytuli do tych poduszeczek? mi sie wydawalo ze to dobre zeby wlasnie glowka nie uderzyl..hmm

Malutkie dziecko się nie uderzy, bo samo nie wykona nagłego skrętu. Jak już zacznie podnosić główkę to wtedy tak.
A na płaskim powinno leżec, ze względu na kregosłup.
 
Jak z ubrankami stoicie dziewczyny? Ja na razie mam tylko trochę, bo płeć dalej nam nieznana [emoji52] z h&mu doszło mi zamówienie [emoji4] teraz takie fajne ceny, że aż mnie skręca, że płci nie znam [emoji20]
ImageUploadedByForum BabyBoom1454666230.388978.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454666230.388978.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454666230.388978.jpg
    203,5 KB · Wyświetleń: 204
Jak z ubrankami stoicie dziewczyny? Ja na razie mam tylko trochę, bo płeć dalej nam nieznana [emoji52] z h&mu doszło mi zamówienie [emoji4] teraz takie fajne ceny, że aż mnie skręca, że płci nie znam [emoji20]Zobacz załącznik 745561
superrr ubranka te jasne kolory mi sie najbardziej podobaja:) ale juz tyle maszzzzzz???????????????????wowwwwww
 
reklama
Do góry