reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

W trzecim miesiącu kaszką? Heh może od razu parówkę w dłoń. Rozkładają mnie na łopatki tacy lekarze. Mój synek jest od początku 10-25 centyl i nigdy pediatra nie kazała mi dokarmiac. Zresztą ja bym się nie posluchala :p
 
reklama
Papagena bliźniaki u ciebie?
Ja swoje karmilam piersią do prawie 2 lat... A cycuchy małe miałam. 2 razy odciagacz był potrzebny bo mleka miałam że hoho... Prawie od razu po 100ml odciagalam, więc ja musze kupić... Teraz zainwestuje w pojemniki do przechowywania mleka.
U mnie Ochraniacze odpadły bo mam turystyczne łóżeczko....
 
Papagena bliźniaki u ciebie?
Ja swoje karmilam piersią do prawie 2 lat... A cycuchy małe miałam. 2 razy odciagacz był potrzebny bo mleka miałam że hoho... Prawie od razu po 100ml odciagalam, więc ja musze kupić... Teraz zainwestuje w pojemniki do przechowywania mleka.
U mnie Ochraniacze odpadły bo mam turystyczne łóżeczko....
Ooo ja też...i muszę więcej poczytać o mrożenie pokarmu.
Dlatego ja kupię buteleczki.
Co do l aktatora to ja nie kupiłam przed porodem i to był błąd wręcz klęska... mąż w żadnej aptece nie mógł kupić fajnego tylko jakieś badziejw.
Dopiero zamowilam jak wyszłam ze szpitala.
 
Dziewczyny, dzięki za rady, super, że jesteście i dzielicie się doświadczeniem! ;)
Faktycznie musiałam się nasłuchać głupot od ludzi, którzy nie do końca wiedzieli co mówią. Ale jak to przeanalizowałam, to często te opinie o niemożliwości wykarmienia piersią pochodziły od osób, które na wiadomość o bliźniakach reagowały tekstem "nie wiemy czy wam gratulować czy współczuć" :D Więc od razu powinnam podejrzewać, że może nie do końca należy im wierzyć. Także jestem dobrej myśli dzięki Wam.

Mam pytanie odnośnie laktatorów: miałyście taki, który ściąga z obu piersi jednocześnie, czy tylko z jednej? Zastanawiam się nad tym podwójnym, bo wtedy od razu do dwóch butelek można, ale nie wiem czy jest sens, a doświadczenie u mnie zerowe.
I jeszcze jedno pytanie: czy faktycznie podgrzewacz się przydaje, czy da się podobny efekt uzyskać mikrofalą? Nie mam ani jednego ani drugiego (odkąd mikrofala mi się zepsuła odzwyczaiłam się od używania i kompletnie mi nie brakuje), ale w coś muszę zainwestować.
 
Malinka1984 masakra co? Wyobraz sobie ze do tej pediatry przyszla by jakas niedoswiadczona kobieta ktora ufa lekarzom... dziecku uklad pakarmowy mogla by tym uszkodzic...

Papagena w sprawie laktatorow nie pomoge ale nie wolno podgrzewac jedzenia, melka dla dziecka w mikrofali! Od tego jest albo podgrzewacz albo dajesz jedzonko, mleko do garnuszka z goraca woda by sie zagrzalo.
 
Papagena kochana- spokojnie można wykarmić bliźniaki tylko piersią :-) :). Zresztą dziewczyny już Ci napisały. Z mlekiem mamy jest tak, że dostosowuje się do potrzeb dziecka/dzieci , tylko nie daj sobie wkręcić żadnych głupot, że je zagłodzisz lub coś. Ważne, żeby przystawiać maluchy. Zresztą Veniccee dała Ci super przykład, że sama karmiła swoje do dwóch lat :)

Julita cudne te kocyki, muszę mieć :-) :)

Margeritta tak karmię jeszcze młodszą córcię, ale jesteśmy już na finiszu bo już tylko jedno karmienie na dobę, myślę, że jeszcze m-c i odstawimy całkiem.. Starszą karmiłam 2 lata 2 miesiące.

Kochane któraś z Was nie jestem pewna ale Julita chyba pisała i wstawiała zdjęcie w brzuszkach, leginsów w h&m. Patrzyłam na stronie i nie mogę znaleźć w mordę jeża . To było w sklepie stacjonarnym?
 
Papagena kochana- spokojnie można wykarmić bliźniaki tylko piersią :-) :). Zresztą dziewczyny już Ci napisały. Z mlekiem mamy jest tak, że dostosowuje się do potrzeb dziecka/dzieci , tylko nie daj sobie wkręcić żadnych głupot, że je zagłodzisz lub coś. Ważne, żeby przystawiać maluchy. Zresztą Veniccee dała Ci super przykład, że sama karmiła swoje do dwóch lat :)

Julita cudne te kocyki, muszę mieć :-) :)

Margeritta tak karmię jeszcze młodszą córcię, ale jesteśmy już na finiszu bo już tylko jedno karmienie na dobę, myślę, że jeszcze m-c i odstawimy całkiem.. Starszą karmiłam 2 lata 2 miesiące.

Kochane któraś z Was nie jestem pewna ale Julita chyba pisała i wstawiała zdjęcie w brzuszkach, leginsów w h&m. Patrzyłam na stronie i nie mogę znaleźć w mordę jeża . To było w sklepie stacjonarnym?
Ja zamawialam z ich strony z wyprzedaży więc może ich na stronie nie być już..
Dziś czekam na tunika mam nadzieję że fajna.
Muszę kupić grube rajstopy ciążowe.
 
reklama
Do góry