reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
@papagena ja mysle, ze jak sie chce to wszystko jest mozliwe, napewno bym na twoim miejscu kupila laktator, by w razie co sciagnac mleczko. mysle, ze organizm twoj wie, ze jest dwojka dzieci i mleka tez bedzie dla dwojki!

zaglodzic dzieci na piersi, kto ci cos takiego powiedzial. chyba, zebys sie odzywiala tylko suchym chlebem, ale twoj ogranizm wtedy i tak bedzie sciagal wiatminy z ciebie, wiec jednak polecam cos jesc

@fazeramm no co ty mowisz. dobrze, ze skonczylo sie szczesliwie. mi sie podobaja ochraniacze, ale tu nie tylko o estetyke chodzi a o bezpieczenstwo, wiec tym razem daruje sobie

a jeszcze fajna jest taka poduszka klin (mozna podlozyc tez ksiazki pod materacyk by byl taki spadek) u nas byl klin i ksiazka, by dziecko bylo troche pod skosem, co ma chronic przed zakrztuszeniem
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuję bardzo za wszystkie super porady;) ja dzisiaj byłam z M. w H&M i jestem bardzo zadowolona;) kupiłam pierwsze w życiu spodnie ciążowe za 40zl i jestem bardzo zadowolona i dumna ze mam ciężarówki!!!!;) kupiłam jeszcze staniki i rajstopy ciazowe i jestem bardzo happy; ))
 
My mamy ochraniacz w łóżeczku, ale taki tylko na połowie. Na początku w zasadzie nie robiło różnicy czy był czy nie, bo mały praktycznie się nie kręcił w nocy. Za to teraz jak wstaje i szaleje to czasem łagodzi te jego uderzenia łepetynką w szczebelki.
U nas latem za to bardzo sprawdził się baldachim z takiej tiulowej firaneczki. Był przewiew, ale malucha żadne komarzydło nie pogryzło.
 
dziewczyny dzięki za porady z ochraniaczem bo ja strasznie przeżywałam jaki rodzaj jako kolor itd a tu proszę sprawa się sama roztrzygnela bo chyba z tego zrezygnuje ;)) chyba że na sam początek jako ozdoba; ))
 
Dziewczyny dziękuję bardzo za wszystkie super porady;) ja dzisiaj byłam z M. w H&M i jestem bardzo zadowolona;) kupiłam pierwsze w życiu spodnie ciążowe za 40zl i jestem bardzo zadowolona i dumna ze mam ciężarówki!!!!;) kupiłam jeszcze staniki i rajstopy ciazowe i jestem bardzo happy; ))
Jakie kupilas???
 
reklama
Do góry