reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
co do ubranek to na pewno wezme rozek(bo bedzie mi latwiej otulic malutka zwlaszcza ze nie mam w tym doswiadczenia i przystawic do piersi) na pewno wezme pieluszki bambusowe do przykrycia jakby bylo mega goraco...na pewno wezme body z krotkim rekawkiem i skarpeteczki,na pewno wezme ze 2 pajacyki na noc moze zeby bylo jej cieplej ale pajacyki lekkie nie jakies misiowe czy ocieplane...na ramiaczkach nic nie biore aa biore czapeczki 2 i juz...skupiam sie na body krotki rekaw:)
 
aa i zadnych getrow tez nie biore ze wzgledu na pempuszek-nie ma to jak body:) pomyslalam, tez ze wezme jednak osobna torbe dla malutkiej w ktorej beda tylko jej rzeczy i osobna nie wielka torbe na koleczkach taka walizeczka najmniejsza dla mnie i juz:) aaa z kosmetykow dla dziecka co planujecie wziac?
 
dla mnie tez to pierwsze dzieciatko i kupilam laktator reczny bo nie wiem czy uda mi sie karmic piersia i czy wogole bedzie mi potrzebny. jesli po porodzie okaze sie, ze jest niezbedny to kupie wtedy i po sprawie :)

ja rowniez kupilam rozek. jestem spokojniejsza,ze go mam bo boje sie jak to bedzie z takim maluchem i chce czuc sie pewniej na poczatku. nawet jesli bedzie za goraco (w Londynie to raczej niemozliwe :p ) to nie byl to az tak duzy wydatek a czuje sie spokojniejsza no i zawsze mozna go uzywac jako kolderki.
 
Dokładnie, najlepiej się dowiedzieć czy w danym szpitalu ubierają czy nie. Koleżanka mi mówiła, że u nas ubierają, jak przebierzesz na swoje, biorą na kąpiel i nie oddają ciuszków, więc szkoda bardzo... ja wezmę na pewno czapeczkę, rękawiczki i body. Jak będzie zimno w dniu wyjścia to przecież mąż weźmie coś grubszego jak po nas przyjedzie, a będzie widział jaka pogoda... tak samo powiedziałam mu gdzie są maleńkie rozmiary, w razie gdyby dzidzia była bardzo mała, np. urodzona za wcześnie, wie gdzie ma w razie czego podjechać...
 
reklama
tez myslalam na szumisiem.
mysle, ze wybiore jakiegos przed porodem i zobacze czy bedzie wogole potrzebny. pewnie jesli mala bedzie miala problemy z kolkami lub snem to zakupie zeby sie ratowac :p
macie jakies konkretne misie na mysli bo ja znalazlam kilka i nie mam pojecia ktory lepszy...

Ja chyba kupie oryginalnego jak sie nie sprawdzi to trudno ale moze okaże sie ze ratuje nam zycie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Link do: Whisbear – Szumiący Miś (pomarańcz)
Ja kupiłam tego Szumiacego Misia Whisbear bo m się wygląd spodobał a myślałam że wszystkie mają te same efekty. A w domu okazało się że ten miś ma tylko jeden szum suszarki i będę wymieniać na tego szumisia który ma pięć różnych szumów.
Link do: SZUMIŚ maskotka chłopiec
A poza nimi są jeszcze szumisia ale takie mniejsze, albo same główki ale z tego co się orientowalam to wszystkie mają te same funkcje więc kwestia gustu☺
 
Do góry