reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Mi położna kazała przynieść 4 komplety do szpitala dla dziecka (czyli body, kaftanik, śpioszki, pajacyk - tak na cztery przebrania)
 
reklama
Dziewczyny poczyniłam jeszcze jeden duży krok w zakupach...wreszcie zdecydowałam się na mebelki do pokoju Leosia i powiem Wam że da się kupić dużo taniej nawet przez internet. Meble tego producenta sprzedaje wiele sklepów stacjonarnych i internetowych i jeden z nich miał najtaniej. Więc z góry bylam zdecydowana że u niego właśnie zamówię, ale przed finalizacja spytałam o rabat i dał jak najbardziej. Więc wtedy pomyślałam żeby spróbować u innych o rabaty meilowo większość sklepów odpisywala że mogą dać rabat od 5-10% (zawsze to coś przy tak dużym zamówieniu). Ale jeden ze sprzedawców tak się zaangażował że schodził z ceny bylebym u niego zamówiła, ale ostatecznie jak wyslalam mu wycenę najtańszego sklepu to ku mojemu zdziwieniu zszedł do niższej ceny niż tamten w efekcie dając mi ponad tysiąc taniej! W szoku bylam że tyle wynegocjowalam... Nigdy nie próbowałam a teraz widzę że warto☺☺☺☺
Także negocjujcie ceny nawet przez internet.
 
Ja miałam takiego misia dla starszej córki i on miał też opcje bicia serca ale u nas się zupełnie nie sprawdził. Teraz nie kupuje takich rzeczy bo jak dla mnie to zbiorowisko kurzu. Tak samo dla najmłodzszej córki kupowałam jakieś huśtawki grające i inne cuda bo to wszystko było takie ładne i nie mogłam się oprzeć a wtedy akurat nie byłam ograniczona finansowo. Dużo z tych rzeczy się nie przydało i teraz postanowiłam nie zagracać sobie domu i kupowac tylko to co niezbędne. No, oprócz ubranek bo tego zawsze kupuje za dużo :)
 
Julka, i tak chyba najlepiej. Ja jak rodziłąm córki to zawsze były szpitalne ubrania i swoje miałam tylko do wyjścia. Teraz jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić i co szpital będzie wymagać.
 
Jak rodziłam syna to szpital wszystko ogarniał, teraz jest inaczej. Czy to źle czy nie, nie wiem sama. Zastanawiam się nad tym rożkiem. Bo coś musi być (albo rożek albo kocyk do owinięcia)
 
Ostatnia edycja:
Dzudka_88 ja tak z wozkiem robilam :) :) szukalam najtansza oferte :)


Ja maluszka ubiore albo body na krótki rekaw + skarpetusie i pieluszka do przykrycia albo body na dlugi rekaw + skarpetusie i pieluszka do przykrycia :) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja nic nie bede brać, jak bede miała już wyjść ze szpitala to powiem mężowi co ma mi wziać w zaleznosci od tego jaka bedzie pogoda
 
Do góry