reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Dzirwczyny,

Pewnie bylo juz ze sto razy ( nie wiem, nie bylo mnie na forum ) - ale generalnie kupujecie wozki raczej tradycyjne, czy nowoczesne, na nowoczesnym stelazu ?? I dlaczego?

No i kiedy jeden bedzie sie sprawdzal lepiej od drugiego? :)
To pytanie do bardziej doswiadczonych mam, a ja kompletnie nie wiem.
 
Mam pytanie: jaki laktator polecacie? Planuję karmić piersią, a że to mój pierwszy raz w roli mamy, to nie wiem jak często będę go używać i na co zwrócić uwagę.

ja się bardzo dużo już naczytałam na ten temat i oglądałam też parę w sklepach,wybieram na pewno elektryczny i chyba zdecyduję się ma lovi prolactis,dobre opinie mają też te z aventu.w każdym razie polecam kupic przez internet bo przebicie cenowe w sklepach jest ogromne;-)


A u nas tylko Troche obmywaja ze krwi ale maz biała zostaje i dopiero po 10 dniach przychodzi położna do domu i jest pierwsze mycie

o kurcze to o tym jeszcze nie słyszałam;-)

najlepiej zorientowć się w szpitalu co dają, a co mieć ze sobą żeby nie ciągnąć niepotrzebnych rzeczy,pozatym jeśli rodzicie w niezbyt oddalonych szpitalach to przecież zawsze ktoś podrzuci coś co okaże się potrzebne;-)
 
Polecam laktator medela. Przy córce miałam ręczny, w szpitalu można było podłączyć go do zasilacza. Teraz zaopatrzyłam się w elektryczny medeli. Nie mam porównania z innymi.
 
reklama
Ja kupiłam szumisia, bo przy starszaku na okrągło chodziła apka w tel. Pewnie zależy od dziecka[emoji4] ja natomiast podchodzę tak, że jeśli mogę sobie jakoś pomóc to pomogę. Dziecko ma się nauczyć samo wyciszać? I jeść regularnie i samo zasypiać? Dla mnie to głupota. Niemowle to niemowle, na dyscyplinę przyjdzie jeszcze czas[emoji4] a na razie trzeba kochać, całować, tulić, nosić itp. Ja widzę po starszaku jak ten czas leci... [emoji22]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry