reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Będziesz malucha nosić na okrągło a potem przez najbliższy rok potem dwa. Bujać do snu a o wyjściu z domu będziesz mogła zapomnieć bo się do Ciebie przyzwyczai i z nikim nie będziesz mogła go zostawiać.


Ja rozumiem nowoczesne rodzicielstwo ale żeby wszystko zastępować gadżetem? Nie.


To moje zdanie. A resztę niech każdy robi jak mu się chce...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Ja uwazam tak jak Patuska, i uważam se dzieciatko wychowuje sie od pierwszego dnia.. bo później to cuda na gwozdziu sie dzieja ;)

Też tak uważam,czytałam nawet taki artykuł ostatnio,że dziecko musi nauczyć się rytmu dnia i nocy tzn.że w dzień jeśli dziecko spi w pokoiku to my za ścianą nie powinniśmy mówić szeptem,powinniśmy normalnie używać pralki i innych sprzętów a nie robić sztucznej ciszy w domu,bo cisza jest w nocy i dziecko podświadomie się tego będzie uczyło, a tak to nie bedzie odróżniało dnia od nocy ;-)
 
Pierwszy raz słyszę o szumisiach!! :) Nie wiem wiele o wychowywaniu dzieci jeszcze, ale myślę, że dziecko powinno przywyknąć do tej strony brzucha skoro już się pojawi na świecie. Ale ponieważ jak mówiłam nie mam doświadczenia nie wykluczam, że będę sięgać po sprzęty szumiące w sytuacjach kryzysowych :)
Też planuję nie zarządzać ciszy nocnej w ciągu dnia. Ale to wszystko się okaże jak dzidzia będzie na świecie :)
 
Ja kupiłam szumisia, bo przy starszaku na okrągło chodziła apka w tel. Pewnie zależy od dziecka[emoji4] ja natomiast podchodzę tak, że jeśli mogę sobie jakoś pomóc to pomogę. Dziecko ma się nauczyć samo wyciszać? I jeść regularnie i samo zasypiać? Dla mnie to głupota. Niemowle to niemowle, na dyscyplinę przyjdzie jeszcze czas[emoji4] a na razie trzeba kochać, całować, tulić, nosić itp. Ja widzę po starszaku jak ten czas leci... [emoji22]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Myślę tak samo.

Bo jeśli zostawiamy dziecko same sobie to nie należy też używać otulaczy, smoczków, chust bo się przyzwyczai itd. Ale zależy od podejścia. Ja moje wynosilam, wycacałam i robiłam wszystko żeby jej zycie ułatwić i jest teraz pewnym siebie bahorkiem i choć dalej jestem dla niej najfajniejsza to bynajmniej cały czas nie jestem potrzebna
 
Ja już mam wyprawkę dla siebie i małej do szpitala. Kupiłam dziś resztę rzeczy, ale łóżeczko muszę jednak przez internet. Nie ma gdzie niektórych obejrzeć na żywo. Nie jest drogie, więc zaryzykuję. Chcę zwykłe łóżeczko, bez szuflady. Muszę mieć szczebelki na froncie, bo będzie stało tak, że jak będę spać to muszę mała widzieć. Są fajne łóżeczka firmy ATB, ale niestety z zakrytymi frontami.
 
Zna ktos firmę Bajanex?
Te łóżeczko jest fajne.
  • wykonane z tarcicy sosnowej;
  • rozmiar 120x60x83 cm;
  • podłoga montowana na trzech poziomach;
  • wyjmowane szczebelki;
  • rzeźbione wykończenia;
  • wykonane z solidnych materiałów.
457zł


l-1.jpg


Albo takie,
l-1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja już mam wyprawkę dla siebie i małej do szpitala. Kupiłam dziś resztę rzeczy, ale łóżeczko muszę jednak przez internet. Nie ma gdzie niektórych obejrzeć na żywo. Nie jest drogie, więc zaryzykuję. Chcę zwykłe łóżeczko, bez szuflady. Muszę mieć szczebelki na froncie, bo będzie stało tak, że jak będę spać to muszę mała widzieć. Są fajne łóżeczka firmy ATB, ale niestety z zakrytymi frontami.

odezwij się Nieufna na priv, ja właśnie kupiłam takie ze szczebelkami na froncie
 
reklama
Do góry