reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Dziewczyny pod kombinezon dajecie pajace welurowe? Ja Marcele ubieram w rajstopy, bod z długim rękawem i sweterek na to i tak ją wrzucam w kombinezon a jak wyciagam to jest cieplutka.
 
reklama
Ja z rajstop zrezygnowałam. Za dużo paprania z ubieraniem. Ja dziś np. były 3 stopnie to tylko body na długi i półśpiochy i tak ją włozyłam i pod kocyk i też była cieplutka. Ale jak będzie poniżej zero to pewnie bodziak, jakieś spodenki i na to pajac i dopiero w kombinezon, ale to zobaczę
 
U nas górą są pół śpiochy, czasem jak wychodzimy dokładam skarpety. Za rajstopkami tez nie przepadam. W przyszłązimę napewno sie przydadza ale teraz wydaje mi sie ze byłoby Wojtkowi niewygodnie.
A na dwór mam wiecznie problem jak go ubrac, ostatnio u nas cieplej i słonko swieci wiec polarkowe spodnie body i cieplejsza bluza, wpakowany w śpiworek w foteliku, albo przykryty kocem w wózku. Bałam się ze za zimno mu będzie ale był cieplutki. Do chusty podobnie tyle ze dodatkowa warstwe na nozki ubieram. Jak jest zimniej to w kombinezonm pakuje, czase z dodatkowym sweterkiem.

Eve
to długo czekasz. Myślałam ze juz dawno doszły.
 
Ja lubię rajstopki, bo jak ubieram legginsy i skarpetki, to ciągle ma gołe stopy.
W rajstopach są stópki cieplejsze.
Ja zakładam bluzeczkę, ewentualnie body + rajstopy, albo legginsy i wjo do kombinezonu
Ja muszę kupić małej jakąś pościel do łóżeczka. I jeszcze jeden śpiworek.
I muszę jej jednak zmieniać pieluchę w nocy, bo nam się zrobił rytuał ciśnięcia kupska. Ehhh będzie mi się rozbudzać, ale co zrobić...
 
Ja chyba z tych staromodnych mam, bo Jaga w domu śmiga w body i śpiochach tak żeby jej nic brzuszka nie uciskało i żadne zapięcia nie przeszkadzały w leżeniu na brzuchu :-D
Pod kombinezon lubię pajace welurowe albo z polaru jak jest tak zimno i wtedy zez rajstopek tylko body na krótki rękaw pod spodem.
 
Ja nie zakładam rajstopek. Sama mam jakas traume rajstopkowa z dzieciństwa. Do dzis pamietam te gryzace rajstopy:-) Brrrrrr! Jak jest b. zimno to na spioch zakładam jeszcze półśpioszek zeby ogrzac nózki.
 
reklama
Dziewczyny wyczaiłam coś takiego: Product Detail | H&M PL . Powiem Wam, że u nas się genialnie sprawdza. W chłodniejsze dni w lecie je zakładałam Adzie i teraz po domku. No i pod kombinezon. Nie są obcisłe jak rajtki, łatwo się je zakłada. W zasadzie to długo myślałam że to półśpiochy, dopiero jak weszłam na stronę h&m to zobaczyłam że to jako rajstopy opisane :-D
 
Do góry