reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Wiem, że do świąt jeszcze troszkę ale muszę się pochwalić, kupiłam Weronice sukienkę i musiałam ja zmierzyć DSC_5258-001.jpg szkoda, że czapka troszkę za duża
ps. nie patrzcie na bałagan
 
reklama
Mam taką sukienkę ale chyba będzie za duża na nasze dzieciaki jeszcze. Ja by któraś chciała mogę sprawdzić dokłądnie rozmiar.

Ada R&B&Wk.jpg
 
Dziewczyny czy ma któraś z was nawilzacz powietrza ceramiczny na grzejnik? dobre to je?:-D Bo nie mam kasy na jakis lepszy na razie a cos musze miec bo mam strasznie suche powietrze w domu
 
Ja dziś kupiłam w Tesco body z Mikołajem i do tego półśpiochy też świąteczne:) Czerwone i czerwone w białe paseczki:) Bo w sukienusiach nie lubię Emi ubierać bo jej nie wygodnie mam wrażenie:)
 
Super te Miłołajki:tak:.
Justa
ja takie mam, ale już nie używam, bo nic nie dają. Ręczników też nie susze na razie, bo mam o dziwo dużą wilgotność w domu:confused:, rano mam zawsze"spocone" okna.

Przyszły mi dzisiaj te buty z limango, ale ładne są :-). Jeszcze raz dzieki EVE;-).
Od jutra zaczyna się kampania Coccodrillo:tak:
 
reklama
Do góry