reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Eve ja mam taki Kombinezon dziewczęcy 1-częściowy, rozmiar 68 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com i dziś właśnie się też zastanawiałam czy nie jest mało ciepły, tylko nie mam porównania. Jednak nie wydaje mi się wielce ciepły ten kombinezonik.

Ja musze szaliczek kupić dla Emisi

A kupiłam sobie taki lakier pod kolor paseczka, ale w sumie żałuje , że złotego nie wzięłam. Ten się mieni i taki miedziany kolorek :) K.mówi , że ładny więc musi być ładny;) Odzwyczaiłam się od malowania pazurów i jakoś dziwnie mi hihi Lakier do Paznokci - INGLOT Cosmetics ostatni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja body z długim, kombinezon i do śpiwora, na to koc, mój śpi na dworze każdą drzemkę wiec cholery bym dostała jak miałabym te rajstopki i spodenki z każdym razem zakładać i zdejmować, a potem po spaniu wyciagam go z kombinezonu i zakładam dresowe spodnie z szeroka gumą, skarpetki i jak jest chłodniej w domu to taką sweterkową kamizelkę bez rękawów i już, a śpiochow nie mam już wcale, został mi się tylko jeden polarowy pajac
 
U nas wygląda to tak: jak wychodzimy z domku, to ubieram Lenie rajty, buciki takie misiowate, spodenki (sztruksy albo jeansy, ma takie fajne z H&M ze ściągaczami), body z długim rękawem, koszulke z długim rękawem, kurteczkę jesienno-zimową i przykrywam kocem (no i czapa obowiązkowo:tak:). Do rajtów się przyzwyczaiłam i Lenka w domu jest w bodziaku z dł. rękawem i rajtach. Pajacyki u nas służą jako piżamki, a śpiochów nie mamy żadnych. Fajnie, że piszecie o tym, co pod kombinezon, bo w sumie nie wiedziałam, a gdy mróz nastanie, trza będzie wyciagnąć z szafy... Mam dwa w rozmiarze 74, ale kurcze, Lena przez ostatnie 2 miesiące urosła ponad 10 cm... na początku pazdziernika założyłam jej pierwszy raz rozmiar 62 i były jeszcze luzy, a na dzień dzisiejszy już w nie nie wchodzi i 68 jest w sam raz...
 
AsiaK :tak: u mnie tez mala w rajtach i body dl. w domu :)
dzis sie rozgladalam za cieplejszym kombinezonem, w smyku fajny, taki brazowy z malutkie rozowe serduszka.. ale tez nie wiem czy on jest taki cieply.. ale fajny, bo nie szelesci. nie chce szelesta. i nie wiem co z rozmiarem 68-na styk, 74- za duuuze wrrr.
 
Ja dziś byłam 2 h. U Nas 3 stopnie. Emilka miała body na długi, rajstopki i na to śpiochy i w kombinezon i pod kocyk. I nie była ani zgrzana ani zimna.

Ja też tak miałam dziś myszke ubraną. A jak nie zakładam śpiochów, to body na krutki daje pod spód, a jak ma sukienke, to zakładam rajstopy z ocieplaczem.
A jak przedwczoraj wiało, to założyłam na wózek tą osłonke - ale my w spacerówce się wozimy
 
Ja mam na 74 kombinezon i faktycznie jest spory ;) Ale wole taki bo na 68 był z kolei na styk. A przecież jeszcze listopada kawałek grudzień styczeń luty to pare miesięcy jednak. Miałam dylemat, ale nie żałuje , że wziełam większy. Dojdzie sweterek, jakieś spodenki i już ciaśniej. Tylko nóżki i rączki ma za długie bo na szerokość ok. No i fajnie , szybko się wkłada.
 
reklama
Nie mam dylematu - kupiłam 74 cm, teraz będzie za duży, a le zimno będzie przecież do marca przynajmniej :tak: Ja chyba zostawię ten smykowy (musze dziś odebrać go w empiku). Zapomniałam, ze mam mega gruby na 74 po Adzie, tylko wywyiozłam do mamy.
 
Do góry