reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Na podszewce bawełnianej widziałam albi w Smyku albi w H&M.

Kosinka - fajne rozwiązanie to łózko. Ada też chce bardzo łóżko z drabinką, ona na górze a Wojtuś na dole (to jej tekst) ale ja sie boję, ze ona spadnie:baffled:
 
reklama
Eve Gosia już jednak sporo starsza od Ady, ale tez mam jeszcze mieszane uczucia, tym bardziej ze zdarzało jej sie spadac z normalnego łózka, alt to w sumie dawno było. Na razie bedzie mogła wybrac gdzie spi. Wojtka i tak najwczesniej za rok przeniesiemy do ich pokoju.

Edzia zdaje mi sie ze w tesco były, ale głowy uciac nie dam, bo dziewczęcym się nigdy nie przygladam.
 
Masz rację. Nasz Wojtas tez narazie zostaje z nami w sypialni, niedugo łózeczku musze kupić, bo już kołyska powoli zaczyna być mała. Jeszcze z meisiac moze 1,5 i będzie za mała. Ale koło roczku już pójdzie do Ady, moze wcześniej. A na "dorosłe" łóżko to przyjdzie czas jak będzie miał ze 2 lata (jak Ada miała) a moze i później, w zalezności jak mu bedzie w łóżeczku.
 
Dopóki się mieści :tak: Ada sostała łóżko na 2 gie urodziny, ale ona miała łózeczko skracane by nam sie do sypialni zmieściło :tak: Ja chce teraz to łóżeczko z ikea, zeby mozna było sciągnać jeden bok i dokupię barierkę zabezpieczjacą w ikea i pośpi moze do 3 roku, zobaczymy jak na długosc bedzie.
 
Eve to jest bardzo fajna opcja, naprawdę. A te piętrowe łóżeczka super sprawa do małych pokoi dla dwójki dzieci.

Ja dopiero jak się będziemy wprowadzać do domku to pomyślę. Wtedy Emilka będzie miała 1.5 roczku więc pewnie jeszcze będzie z nami spała. Do kiedy z Wami dzieci spały? w sensie w pokou z wami
 
Gosia od poczatku miała swój pokoik w którym spała. Jak budziła się częściej to spałam u niej na kanapie, potem już spała całkiem sama. Do Normalnego łóżka z barierką przeprowadziła się mając rok i 9 miesięcy, przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i nie chcialiśmy już łóżeczka przenosić.
 
reklama
Do góry