reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

U nas wczoraj 1 stopien tylko był, i Zuz miała body, rajstopki, spodenki, sweterek na to kombinezon i do śpiworka. No i wg mnie było ok... Chyba jej nie przegrzewam co?
 
reklama
ja zakładam body dł. rękaw, rajstopy, spodnie, bluza albo sweterek, kombinezon ale taki przejściowy i na to ciepły kocyk, ciekawa tylko jestem co będę zakładać jak będzie -10 :-D skoro już teraz taka opatulona:-D
 
edzia wg mnie to za dużo, no ale może się mylę.
ja dziś (a u nas 0 st) ubrałam małej podkoszulkę, bluzeczkę z długim rękawkiem, rajstopki i do kombinezona i tyle, niczym jej już nie przykrywałam tylko ta osłonka na gondolę,

aha a co do cdrl na limango to aż mi się włosy najeżyły jak zobaczyłam te ceny
maja ten spiwór co kupiłam nadii limango - klub zakupowy - tylko że ja u nas w sklepie stacjonarnym zapłaciłam za niego 40 zł !!!!!!!!!!!! :no::szok::no::szok::no::szok:
 
U nas wczoraj 1 stopien tylko był, i Zuz miała body, rajstopki, spodenki, sweterek na to kombinezon i do śpiworka. No i wg mnie było ok... Chyba jej nie przegrzewam co?

Jak dla mnie to za dużo, wydaje mi sie że jesli masz kombinezon i jeszcze spiworek to ja bym juz swetra i spodni nie dawala. Ja daje np. body z kr, rekawem, na to pajac na to kombinezon i pod koc, na śnieg zakladam ta przykrywke na gondole.
 
Dziewczyny wyczaiłam coś takiego: Product Detail | H&M PL . Powiem Wam, że u nas się genialnie sprawdza. W chłodniejsze dni w lecie je zakładałam Adzie i teraz po domku. No i pod kombinezon. Nie są obcisłe jak rajtki, łatwo się je zakłada. W zasadzie to długo myślałam że to półśpiochy, dopiero jak weszłam na stronę h&m to zobaczyłam że to jako rajstopy opisane :-D

Ja mam tę wersję ale legginsową :)
 
To ja swoją trochę wyletniam: body z kr. rękawem, kaftanik, śpiochy pod kombinezon. albo body z dł. rękawem i śpiochy pod kombinezon, na nóżkach kładę kocyk tak żeby stopy tylko nie marzły i zakładam tą górę od gondoli jak wieje.
 
reklama
DariaN - a jakieś chłopiece ciepłe kombinezony były w tym Twoim coccodrillo?? Będziesz tam w najbliższym czasie?? Bo ja nei wiem czy tego smykowego nie oddam, nie wiem czy on ciepły jest, w sklepie macałam, ale nie wiem :baffled:
 
Do góry