reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
te ośmiorniczki extra Zuz uwielbiała! tylko dobrze trzeba je czyścić bo resztki wody zostają

Ola też dostanie zabawki do wody i zrzuta na uwaga fotelik rowerowy, żebym mogła ją wozić, a od nas chyba tą żyrafkę jeszcze :)

Dla Zuz siostra K kupiła już barbie piosenkarkę, od nas ubrania jakieś dostanie min sukienkę z kokardą która chciała :), od mojej sis chyba jakąś lalkę z pampersami, od dziadków jeszcze nie wiem aaa i jeszcze puzzle duuuuuuużo puzli :)
 
Dziewczyny wytłumaczcie blondynce o co chodzi z tymi pkt payback nie raz sie mnie pytali w Empiku czy mam karte - ja chyba przegapilam cos??!! dziwne a staram sie byc zawsze na czasie...:baffled:
 
Ja się pod pytanie Zuzi podpinam :-D

Co do prezentów to u nas chrzestna powiedziała że prześle B. kasę i żebyśmy sobie ją zadysponowali jak chcemy (chyba pościel małej kupię) ;-) A oprócz tego dostanie jakiś drobiażdżek ;-) Uważam, że to dobry pomysł, może i trochę pójście na łatwiznę, ale przynajmniej będziemy mieć coś, co się przyda a nie jakąś durnostójkę czy pierdółkę :tak:
 
U nas chrzestny zadeklarował się, że zakupi krzesełko do karmienia tylko muszę je wybrać :-D Chrzestna ma lat 15 więc prezentem będzie jakiś drobiazg. Co do dziadków to nie mam pojęcia, ale od teściów raczej kasę dostanie. Cały czas myślę co od nas:zawstydzona/y:
 
Ja mam mętlik w głowie. Muszę obdarować dwie córki, ale nie lubię kupować pierdół, więc musi to być coś praktycznego w przypadku Sary i nietuzinkowego w przypadku Niny.
Chciałam dla Niny domek i lalki, ale te, które mnie się marzą, nadają się dla dziewczynki w wieku 5+. Może kupię jej jednak kuchenkę, bo widzę, że lubi bawić się w gotowanie.
Dla Sary chyba kupię kamerkę do pokoju :-D
 
Myśmy też ostatnio zamienili ponad 19 tys punktów na kasę do smyka, dobrze, że często są kupony promocyjne z paybacka do zakupów na all to szybciej się zbiera. Mamy kartę zarejestrowaną i dostajemy też kupony zniżkowe np do smyka, więc karta się przydaje.
Z prezentami to my kupimy chyba sobie i małej nosidełko, moja mama kupiła pościel, jakieś ubranka i barana do kompletu z krową, czekamy na paczkę a druga babcia powiedziała że sama wymyśli, padło hasło domek dla lalek ale wydaje mi się, że na to to chyba troszkę za wcześnie ale się nie wypowiadam, chrzestną poprosiliśmy o jakiś sorter, a z moim bratem - chrzestnym muszę jeszcze pogadać może z dziadkiem kupią małej porządny kocyk do łóżeczka.
 
reklama
Do góry