reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

narazie dzici sa za małe by wykorzystac w pełni walory zabawki. mi akurat brak głosu nie przeszkadza a nawet lepiej, bo wiekszosc tych zabawek to gada, gra, spiewa itp, zwariowac idzie
 
reklama
Ja też kupiłam te klocki, ale czekają jako prezent mikołajkowy, bo wydaje mi się, że dopóki Jagusia nie będzie siedziała to zabawka nie będzie ją interesowała bardziej niż wszystko inne co można włożyć do buzi :-D
 
mea nadia wkłada je do buzi :)
w sumie to że nie grają (w tych klockach to akurat są odgłosy zwierzątek, np. kotka) to mi nie przeszkadza, ale jak porównywałam je w sklepie z zabawkami to te smily play wydały mi się przede wszystkim ładniejsze i żałowałam że nie zamówiłam tych smily (u nas w sklepie kosztowały 69,00 zł)
 
Widziałam dzisaij Ecco na Limango i aż mnie kusiło, zeby kupić jakieś sandałki na lato dla Wojtusia, ale jaki rozmiar?? Kurcze, bo cena bardzo, bardzo fajna!!!

Zuzia, interesujące to krzesełko do kąpania... ciekawa jestem, czy dzieciom sie wygodnie siedzi w czymś takim:confused:
Eve, bardzo fajna sukienka, a rozmiar:szok::szok: Gratki eski!!!!
Daria, u nas te klocki też nie interesują ani Igora ani Wojtka:no:

Sprzątając dzisiaj w pokoju Igora patrzyłam na zabawki jakimi sie bawił jako niemowlak i tak:
IKEA kolejka MULA - zabawka edukacyjna (2709390395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., dostał ją jak miał jakieś 7-8 miesięcy i od razu pokochał!! Do dzisiaj lubi sobie siąść i poprzesuwać koraliki:tak:
Hasbro PLAYSKOOL Fontanna z piłek + pudełko (2769184435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na to był szał bardzo długo!!!



 
wika - też mieliśmy fontannę z piłek, ale u nas bz rewelacji :baffled: Za dziećmi nie nadąrzysz. Dobrze, ze Adka już mi powie co by chciała i czym będzie się bawić :-D
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry