reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Aniu - przymierzałam takie bluzki ale chyba były jakoś dziwnie skrojone albo ja nie mam dobrej sylwetki do nich, ale dziewczyny świetnie w niech wyglądają. Ty chyba wysoka jesteś, nie?? A ta spódniczka to króciutka jest??
 
reklama
Przed kolanko :) A co :) Ja żałuje bo kupiłam bluzkę "motyl" w rozmiarze M i jest za duża. W sumie chciąłam taka mocno luźną żeby jako tunike nosić do leginsów też, ale myśle, ze za duża , ale już wyrzuciłam metkę:)
 
Tak się zastanawiam. Bo nowy śpiworek Jedo kosztuje 129 zł. Mam okazję kupić używany raz za 80 zł. Tylko zastanawiam się czy faktycznie on się przyda , skoro w kombinezoniku w gondoli jest już ciasno to chyba śpiworek już nie wejdzie i nie przyda się nie?
 
Wika dzięki za info o zabawkach :-D Dobrze, że nie mam ikei pod nosem, bo najchętniej wykupiabym wszystkie ich zabawki drewniane :-D bardzo mi się podoba domek sorter, wieża i deseczka do przebijania no i koraliki i klocki drewniane :-D Zastanawiam się nad nimi, bo w większości mają napisane, że są po 18 miesiącu i nie wiem czy dziecko wcześniej się nimi zainteresuje.
 
wooowww szalejecie Dziewczyny:):) wszystkie zakupki super i fajnie,że mamuśki też o sobie pamiętają:) co do zabawek z IKEI - są super, dobrze,że na allegro można je kupić:) a ja teraz poluję na telefonik z lidla LIDL wymyśliłam,że to będzie fajny prezencik na mikołajki dla mojego dźwiękolubnego krzykacza:)
 
reklama
Kilka stron temu był temat prezentów świątecznych.. na Mikołajki Emi od Rodziców dostanie: Tomy Pływające Ośmiorniczki Do Kąpieli - Ceneo.pl a pod choinkę robimy zrzutę z chrzestną i kupimy fotelik następny (jeszcze nie wybrałam) bo zabawek już teraz nie mamy gdzie upychać. A w związku z tym, że w grudniu i ja i A. mamy urodziny to i Emi z tych okazji prezenty dostanie - wymieniliśmy 20 tys. punktów payback w smyk.com na ubranka :-) Jedni Dziadkowie z okazji mikołajek fundują wnusi pneumokoki, a na święta pewnie kasę dadzą, a z drugimi jeszcze nie rozmawiałam..
 
Do góry