reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Witam, wczoraj byłam u lekarza, i waże 69,3 czyli od ostatniej przytyłam 0,5 kg :-) ale szok przeżyłam jak zobaczyłam wage którą wpisał mi zamiast prawidłowej, 99,3 chyba chodzić bym już nie mogła:-)
 
reklama
ja w ostatnim mieś. przybrałam 5 kg :zawstydzona/y: ważę 70kg :szok: czyli mam 13 na plus, szok, a wcześniej było tak milutko. Bynajmniej te moje 5 kg to brzuch, jest ogromniasty - Mariuisz mówi że piłka lekarska, a reszta trzyma się ok. Teraz ważę tyle co mój M. :eek:

tym razem pozdr z domku rodzicow ale tu bb zawiesza mi sie co chwilkę
pozdr
 
hej!!! A ja wzrost 175 cm, waga startowa 66kg i kolejno w 14 tyg. - 75kg, w 26 tyg. - 80 kg, w 28 tyg. - 81,5 kg, w 31 tyg. czyli dziś - 84 kg. Masakra!!! Aż strach pomyśleć co będzie dalej!:szok::szok::szok:
 
Cześć! 32 tydzień 11 kg do przodu przez ostatni miesiąc aż 4 kg ale strasznie opuchnięta jestem i nadciśnienie mnie męczy. Wzrost 158 waga startowa 55kg
 
ewo tylko jak ty umieszczałaś fotki to ty wyglądałaś bardzo ładnie, a u mnie okrutnie widać-aż mnie krew ze złości zalewa każddy kilogram mam wypisany już nie powiem na buzi tylko na ryju-szkoda słów nie przejmuje się tym mocno tylko mnie to wkurza.czy dziecko sobie nie może rozsnąc wraz z brzuchem? po cholere jeszcze gęby, dupy i ud się ten tłuszcz czepia?.grrrr uwaga dzisiaj gryzę.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
A mój Mariusz dzisiaj się wkurzył, że ja zawsze podaję wzrost 168 cm, zmierzył mnie i faktycznie - mam 170 cm, od 3 tygodni waga nie ruszyła się z miejsca (jeszcze jutro sprawdzę), ale za to w pasie przybyło - dziś rano na wysokości pępka miałam 100 cm :)
 
Do góry