reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

U mnie 30 tydzień i 9 kilo na plusie:tak::tak: (start 63-teraz 72 kg.:happy:)
A obwód pasa: start 68cm-teraz 99cm (czyli przybyło mi 31 cm :szok:).
Wzrost bez zmnian;-) 168 cm.
 
reklama
marika określenie mnie "przystojną" - kurde czy ja facet? buhahahaha - toś mi dała...... ja sie tam nie przejmuję - wiem, że zgubię i tyle... trochę nerwów fundowanych przez Dużego... mautka dieta i w grudniu przy dobrych wiatrach będzie ok :-)
 
marika określenie mnie "przystojną" - kurde czy ja facet? buhahahaha - toś mi dała...... ja sie tam nie przejmuję - wiem, że zgubię i tyle... trochę nerwów fundowanych przez Dużego... mautka dieta i w grudniu przy dobrych wiatrach będzie ok :-)

moja babcia i tesciowa zawsze mówia"przystojna kobieta z naszej Ewy":baffled::baffled::baffled:dlamnie tez dziwnie wtedy, zawsze mysle ze wygladam jak duzy facet.......

w grudniu mówisz.....kurcze,wolałabym wczesniej....:no::no::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-):-D
 
U mnie 30 tydzień i 9 kilo na plusie:tak::tak: (start 63-teraz 72 kg.:happy:)
toś mnie pocieszyła:wściekła/y: chudzielec!! a tak poważnie to gratuluję i zazdroszczę;-)
Wzrost bez zmnian;-) 168 cm.
hehehe dobre ja też cholender nie urosłam:dry::laugh2:



Ewo dzięki za miłe słowa dot Oli:) miło mi bo to jak piszesz właśnie taka moja mała księżniczka-a jak śpi to jest bardzo grzeczna dlatego uwielbiam ten widok;-)

Nicoya a dla mnie to ładne określenie kobiety że jest wysoka i ma idealną budowę ciała.:tak:
 
Przed ciążą ważyłam 57 teraz równe 70 pewnie dojde do 72 kg i oby nie wiecej!!!!!!!!
 
Bylam dzis na wizycie;-) i uwaga 9 kilo na plusie
poczatek byl na 57 kilo a teraz 66kg, wiec zobaczymy na ilu sie zakonczy????:confused:
a to dopiero 30 tygodni ciazy
wzrost 167 cm, wysokosc dna macicy 27/28 cm .... jesli to kogos interesuje:happy:
 
reklama
Ja byłam wczoraj u lekarza i mam 8.5 kg na plusie. Gin powiedział tylko tak trzymać i nie przejmować się małym brzuchem (dziewczyny ze szkoły rodzenia troche mnie postraszyły że mam malutki). USG wyszło OK Krzysiaczek rozwija się prawidłowo i w 29 tyg ważył 1400 g. Ja teraz ważę 65.6 a na starcie 57, wzrost 168. Ale myślę że do 70 kg dobiję.
 
Do góry