reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

ewo tylko jak ty umieszczałaś fotki to ty wyglądałaś bardzo ładnie, a u mnie okrutnie widać-aż mnie krew ze złości zalewa każddy kilogram mam wypisany już nie powiem na buzi tylko na ryju-szkoda słów nie przejmuje się tym mocno tylko mnie to wkurza.czy dziecko sobie nie może rozsnąc wraz z brzuchem? po cholere jeszcze gęby, dupy i ud się ten tłuszcz czepia?.grrrr uwaga dzisiaj gryzę.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


CO???JA ŁADNIE!!!!JA PAMIETAM TWOJE ZDJECIA,JA PRZY TYM JAK WIELORYB!!!!!
NIE WSPOMNE O SWOIM RYJU I RAMIONACH OBWISLYCH:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
mozecie się pochować hehehhe
startowałam z 54kg przy 173cm wzrostu... dzisiaj mimo próśb i gróźb :-D waga pokazała 75kg....
no co ja za to mogę że zeżarłabym codziennie konia z kopytami i siodłem na deser? :-D
 
a ja dziś rano po wysiusianiu się74,900 startowałam z 63-wzrost(dla przypomnienia 164 cm)
Nicoya ty jesteś wysoka-przystojna;-) a ja jaki krasnal a tyle samo ważymy..nie przejmuj się niebawem dobijemy do 80 hehehe:laugh2::laugh2::laugh2: (rany :szok:)
 
Ja jutro ide do lakarza , wiec sie okarze co z moja waga????:confused:
poki co moge powiedziec ze w obwodzie brzucha jest 87 cm( startowalam z 66cm) wiec moja "laleczka" rosnie!!!!:eek:
 
A ja również nie mam się czym chwalić. Dzisiaj byłam u lekarza i okazało się, że ważę ... 86,6 kg - czyli 18,6 kg na + :zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:

Mam wrażenie, ze ta lekarska waga troszke dodaje kilogramów - całe szczęście nie czuję się na tyle ile mam i wyglądam.

pozdrawiam wszystkie "wielorybki" :-) najważniejsze, ze dzidize rosną i są zdrowe :)
Jak napisała mi kiedyś marika za jakiś czas będziemy się wspierać w gubieniu tych zbędnych kilogramów!!!!!!!
 
reklama
MARICZKO- błagam, ja nie chce 80!!!i tak juz wielorybek:-)
, jeszcze 3 kg...tyle i ani grama wiecej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a tak przy okazji MARIKA śliczna twoja księżniczka, jak słodko śpi;-):tak::-D

80 kilo to nie duzo jak sie ma 170 cm czy wiecej a nie tak jak ja, krasnoludek
 
Do góry