reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Mój G ma zapalenie oskrzeli jak nic, kaszle okropicznie a dzisiaj jeszcze musiał na noc do roboty iść,mam nadzieje że mu sie nie pogorszy - w każdym bądz razie jak mi dziecka nie zarazi to będzie cud :sick:
 
reklama
ojjj Elfiku trzymam qciuki żeby się choróbsko na was nie przeniosło :elvis:
a tak na marginesie to fajny masz suwaczek :tak: :cool2:
 
Cześć dziewczyny, już zrobiłam rozeznanie z całego tygodnia co się tu działo i normalnie jestem w szoku...
O jejuniu!:szok: :szok: Co z tymi chorobami!:no: Dziewczyny strasznie żal mi Waszych dzieciaczków i Was e-mamo, Klaudia, Elfiko trzymajcie się! Wracajcie wszyscy do zdrowia!:elvis:
 
Cześć dziewczyny, już zrobiłam rozeznanie z całego tygodnia co się tu działo i normalnie jestem w szoku...
O jejuniu!:szok: :szok: Co z tymi chorobami!:no: Dziewczyny strasznie żal mi Waszych dzieciaczków i Was e-mamo, Klaudia, Elfiko trzymajcie się! Wracajcie wszyscy do zdrowia!:elvis:
:elvis: :elvis: :elvis:
 
chciałam wam napisć coś ciekawego a najlepiej jeszcze mądrego ale tylko patrzę tępo w ekran i nie wiem od czego zacząć :eek: :baffled: :sick: :crazy: :unsure:
 
Dziewczyny, czy tez od kilku dni za każdym razem musicie sie logować, gdy chcecie wejść na BB? Zawsze zaznaczam opcję, żeby pamiętało moje logowanie i ciągle musze je mimo to powtarzać.
 
reklama
Witajcie kobialki pozna pora.

i ja tak zajrzałam z doskoku:-)

Martusiu witaj serce z nowu z nami:-) :elvis: :elvis: :elvis:
już wczoraj miałam Cię przywitać i mi umknęło:baffled:
za to dzisiaj podwójne buziaki:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:

Kasienko dzieki z ate podwojne buziaczku. Ciagle sobei mysle, ze zadzwonie wreszcie do ciebie tym skypem i nie wychodzi mi:-(

hejo :)

Uf... dzisiaj łoś wstał od rana przeszczęśliwy, zajął się dzieckiem i zamknął drzwi od pokoju w którym spałam, żebym nie wybudzała się. Zanim wstalam pół mieszkania było sprzątnięte :szok: :szok: :szok: Dotychczas Wam zazdrościłam takich przebłysków mądrości u facetów, no a dzisiaj nawet do mnie szczęście trafiło :elvis:

A teraz Maciek śpi. A my idziemy sobie poleżeć po obiadku :cool2:

Gratulacje wspanialomyslnego meza Gazelko. A widzisz wystarczylo na niego troszeczke sie pozalic i juz lepiej ;-)



ojjj Elfiku trzymam qciuki żeby się choróbsko na was nie przeniosło :elvis:
a tak na marginesie to fajny masz suwaczek :tak: :cool2:

Tak na marginesie to ja nei widze Elfikowego suwaczka, ale Kate Twoje, piekne "syskie cy" widze :tak: ;-)

Edziu zdrowka, zdrowka, zdrowka dla Juleczki. niech to sie wreszcie u was skonczy:-(
 
Do góry