reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej baby,
jakby to jednym słowem...

masakra w teksasie :zawstydzona/y::no:

nie spałam w nocy prawie, młoda dawała równo na dwa końce...
ech

Dziś zjadła rano parę chrupek kukurydzianych, czekam co dalej :sick:

O rany rzeczywiście to trwa już kilka dni!!!
E-mamo idźcie do lekarza, bo jeszcze mała sie odwodni.Widocznie potrzebne sa inne leki.
 
reklama
Własnie połozyłam Mateja spać.
Wczoraj mieliśmy gości i mały zasnął po 22.:szok::szok:Pierwszy raz w życiu to się jemu zdarzyło.:szok:
Obudził się o 8.
I teraz już jest spiący.:szok::szok:
Pisze już ponieważ moje dziecie coraz rzadziej zasypia w dzien.:baffled:
 
baby poluje na tez zakiet.........fajny????:confused::confused::baffled:

161832805
 
hejo :)

Uf... dzisiaj łoś wstał od rana przeszczęśliwy, zajął się dzieckiem i zamknął drzwi od pokoju w którym spałam, żebym nie wybudzała się. Zanim wstalam pół mieszkania było sprzątnięte :szok: :szok: :szok: Dotychczas Wam zazdrościłam takich przebłysków mądrości u facetów, no a dzisiaj nawet do mnie szczęście trafiło :elvis:

A teraz Maciek śpi. A my idziemy sobie poleżeć po obiadku :cool2:
 
hehehe

mam nadzieje ze dzisiaj wszystcie Rafały takie dobre!!!
chociaz moj spi, a ja szaleje z Kuba.........tzn on szaleje a ja sie dostosowywuje hehe ;-);-):-):-):-):-D
 
Klauduś cieszy mnie fakt,że u Was jest ogromna poprawa
i Maciuś nadrabia zaległe jedzonko,kochana obys i Ty wreszcie stanęła
na nogi:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:

Dzięki Hanti :elvis: :elvis: :elvis: U nas dzisiaj jest PRZEsuperowo. Ja się czuję, jak nowonarodzona, nic mnie nie boli, nie latam do kibelka co pięć minut i w ogle mogłabym góry przenosić :-) :-) :-)

Helo :)

Klaudia, o co chodzi z tym patentem z podkoszulkami?????? Umieram z ciekawości :)
:tak:

W "Szkle kontaktowym" pokazali taki filmik (chyba koreański) jak złożyć podkoszulek w 2 sekundy (dosłownie dwoma ruchami). No i to działa i fajnie się składa. Na spotkaniu w marcu wam zademonstruje, bo nie wiem, jak to opisać :-)

Ciekawe jak tam Juleczka emamy?????????? Edzia dzisiaj dzwoniła, że malutka znowu ma biegunkę i wymiotuje. Kurcze mam nadzieję, że juz lepiej się czuje biedulka :no:
 
witam
przesyłam buziaki dla e-mamy i Julki :elvis: żeby szybko doszły do siebiie
kurcze znowu nie miałam kiedy zajrzeć na bb :no: i od jutra też będzie kiepsko
 
W "Szkle kontaktowym" pokazali taki filmik (chyba koreański) jak złożyć podkoszulek w 2 sekundy (dosłownie dwoma ruchami). No i to działa i fajnie się składa. Na spotkaniu w marcu wam zademonstruje, bo nie wiem, jak to opisać :-)
kurcze klina mi zabiłaś Klaudia ciekawa jestem jak to działa a tez nie widziałam w TV:crazy: :oo2:
 
reklama
Do góry