reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a miałam jeszcze napisać,że mój łoś w ogóle nie słyszy
nocnych wybudzeń Otylci...........i wiecznie twierdzi,
że ja cosik sobie urajam:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
 
reklama
Klauduś cieszy mnie fakt,że u Was jest ogromna poprawa
i Maciuś nadrabia zaległe jedzonko,kochana obys i Ty wreszcie stanęła
na nogi:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Hej baby,
jakby to jednym słowem...

masakra w teksasie :zawstydzona/y::no:

nie spałam w nocy prawie, młoda dawała równo na dwa końce...
ech

Dziś zjadła rano parę chrupek kukurydzianych, czekam co dalej :sick:
 
Hej baby,
jakby to jednym słowem...

masakra w teksasie :zawstydzona/y::no:

nie spałam w nocy prawie, młoda dawała równo na dwa końce...
ech

Dziś zjadła rano parę chrupek kukurydzianych, czekam co dalej :sick:

o rany :sick: :sick: :sick:
Edytko to moze idzcie znowu do lekarza. Tyle dni juz sie męczy Juleczka, ona Wam sie jak nic odwodni jak jejnie przejda te sensacje. Kurde czemu ten lekarza Wam tej Biodacyny nie przepisze? :wściekła/y: Jeden zastrzyk i dziecku przechodzi biegunka i wymioty od ręki.
Może zasugeruj to lekarzowi kochana? przeciez mała sie Wam wykończy a Wy przy niej padniecie
całuski dla Was kochana :elvis: :elvis: :elvis:
 
hej hej babeczki :-):-)

chyba sie wkoncu wyspałam..........spalismy do 10 hehe, apozniej leniuchowanie w łozeczku....


edziu biedaku, moze faktycznie lepiej bedzie jeszcze raz sie skonsultowac z lekarzem, najwazniejsze zeby Mała sie nie odwodniła bo wtedy to juz szpital.........oj, zeby nie!!!!!!!

elfik fajnie, ze mama juz na miejscu i szczesliwie doleciała........
niech ucałuje od nas Laurke i szczesliwych rodzicow!!!!
 
reklama
Do góry