reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Właśnie oglądnęłam Weroniczkę układającą puzzle :-) No niezła zdolniacha! Elfik nam tu nagadał jaka to z niej rozbójnica, a tu grzeczniutkie dziecko, jak aniołek :-)
 
reklama
:laugh2: Stasznie dziękuję za miłe przyjęcie mnie i obiecuję, że będę tu często, jak tylko się da...:tak: :tak: :tak:. Kurczę, bardzo żałuję, że nie trafiłam tu jeszcze wtedy, kiedy byłam w ciąży... tyle miałam pytań i tak się bałam tego, co mnie czeka. Na szczęście wszystko potoczyło się ok i cieszę się, że tu jestem...buziaki:wink:
 
DASARIA my mamy do wanny taką matę, bardzo fajna, taka jakby trawka. Milutko sie na niej siedzi i co najważniejsze nie ślizga. Kosztowała cos około 30 zł.
 
Moooma przylaczam sie do wspolczuc. Trzymaj sie dzielnie, tak to smutno jest jak czlowiek najpierw sie ciezy i oswaja z mysla a potem tak na niego spada ten smutek jak grom z nieba. Oby radosci z Garbysi nei zabraklo teraz:tak:
Weronika już zaczyna tak podskakiwac :tak: nie zawsze jej sie udaje i wtedy ląduje na pupie ale ćwiczy dzielnie :tak:
Martusiu a czy Tego Mozarta dałoby sie jakoś wrzucic np do chomika? Chętnie posłuchałabym z dzieckeim czegoś innego niz tylko alo papa :-p :tak:

Witaj niesia , zapraszamy do nas :tak:

Alek podskakuje na jednej nozce druga sie podpierajac. Kubus musi slodko wygladac, chcialbym go zobaczyc.

Elfiku ja z mila checia dodam to do chomika, ale nei mam o nim bladego pojecia. co to jest , gdzie to jest? Juz sie przewijalo kilka razy ale jakos ignorowalam:zawstydzona/y:
A muzyke dla dzieci z cyklu Baby Einstein sciaglam poprostuz netu. Dawno temu Mania zachecala:tak:

ale miałam baby wczoraj dyzur.........jejusku, myslalam ze połoze sie na podłodze i bede lezec az do 19......

jeszcze po powrocie do domu KUba spadł z krzesła i uderzył buzia o blat w kuchi, rozwalił porzadnie warge i wedzidełko na gorze wargi....juz myslalam, ze wroce do pracy tym razem po pomoc, ale jakos dałam rade, ale lało sie strasznie........
Ojej, :-( Caluski dla Kubusia. Aniolki czuwaja, ze sobie nie zrobil jeszcze gorzej. ja pomyslalam o zebach. Moglby je sobei wypic, albo przygryzc warge, wtedy szycie murowane:-( . Szczescie w nieszczesciu, niech sie goji szybciutko.

Niesi i ja zycze duuuzej ilosci postow. jak masz na imie Agnieszka moze?:-p
 
Lila, informuj nas koniecznie co z tym okresem:baffled: :eek: ;-)

I taks ie przywitalam i zegnam.
Pedze do mojego mezusia, chyba dzisiaj juz nici z matmy. Ostatnio jakos sporo odrabiamy:-p ;-)
 
Jeszcze Kredzi chcialm napisac, ze z tym biciem to chyb ataki okres teraz. Alek tez na nas reke podnosi, ale jak mu przypomne to zaraz mnie caluje w policzki oba, czolo (0odgarnajac mi przy tym wlosy, slodki jest) i mowi "pesiasiam" ;-)
 
reklama
a ja lece juz spac ale musze wam cos napisac
na forum znalazłam dziewczyne z Wolsztyna!!!!!!!!! :szok: :-D :szok: :-D :szok: :-D :szok: :-D
no z mojego małego zadupiska laska na BB :szok: :szok: :szok:
to jak wygrana w totka:-D :-D :-D jedna na milion :-D :-D :-D :-D :-D

no i najlepsze ze mnie zna :cool2: :cool2:

ale fajowsko heheeee:-D :-D :-D
 
Do góry