reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

i jestem jak obiecałam ale widze tu pustki....

troche mi zajeło ogarniecie mieszkania a i tak nie jest jak bym chciała :sick:
jeszcze łazienka i wc do zrobienia no i obiad pzrede mna :sick:
no i taki wolny dzien...jedyny w tygodniu

za to przy sobie porobiłam co chciałam
mialam jeszcze maseczke na buzke w planach ale ......chyba pojde ja nałozyc:happy:
dziecko spi,K w pracy......spokoj cisza :happy:
 
reklama
pamietacie moje plamienia??
utrzymywały sie az 5 dni!!!
postanowilam wiec zrobic test ciazowy.....no i wyszedł jak dla mnie....hmm... pozytywnie:confused: :confused:
taki jakis 'słaby', tzn. tej drugiej kreseczki na pierwszy rzut oka nie widac za bardzo ale jak sie czlowiek przyjrzy to tak....
z Mili mialam podobnie ale była bardziej widoczna

no wiec pognałam na drugi dzien po drugi test i wyszedł negatywnie
takze nie wiem o so chosi i czekam na @

zdaje mi sie ze to jakies wariacje hormonalne
ten guz w piersi co wyczułam w Sylwestra
oczywiscie samoistnie zniknął:dry:

brzuch mi napeczniał, wiec czekam na @
 
Wiecie co? Mackowi się cos poprzestawiało i od 4 dni wstaje rano między 8 a 9, a nie tak jak dotychczas między 6 a 7 :-) Nie wiem skąd nagle ta zmiana, ale jestem z tego powodu bardzo HAPPY :-) :-) :-) :-)
 
a w tym tygodniu w czwartek bedziemy w Poznaniu
jedziemy do biura paszportowego wyrobic sobie paszporty :-D

dlatego ze....K w ciagu dwoch tygodni moze sie zwinąć do Norwegii
wydzwaniaja co jakis czas do niego i chyba cos z tego bedzie
ale paszport mu sie przeterminował,mi tez a Milenie trzeba wyrobic bo nie jestesmy malzenstwem wiec oboje musimy podpisac pozwolenie jakies
bo jak K by pojechał to lezymy....

jejku ale sie dzieje :szok:
ciesze sie i sie boje
 
ciesze sie ze Norwegia bo siora i szwagier juz tam saod dwoch lat (siora wiecej w PL no bo dzieciaki do szkoly chodza)
to oni nas tak namawiali na Norkow
mowia ze bardzo sympatyczni ludzie
mimo ze tam jest j. norweski to angielski umia wszyscy takze nie ma problemow z komunikacją

ogladałam zdjecia i filmiki jakie nagrali i naprawde piekna okolica

szwagier mieszka 15km od Oslo a K ma byc jakies 40km od Oslo.....troche glupia robota bo cos przy produkcji warzyw....ale to tak na zaczepnego....dalej szuka w swoim zawodzie jako inzynier
 
poczytałam i tak:

Mooma serdecznie wspolczuje :-( :-( trzymaj sie kochana :elvis: :elvis: :elvis:

Kasiu k duuuuuzo zdrówka, niech wreszcie wszystkie problemy zdrowotne cie opuszczą bo ile mozna.....:elvis: :elvis: :elvis:

Kredziu i Maniu wspolczuje przezyc szpitalnych i duzo zdrowka dla Tymcia i Gabuni !! :elvis: :elvis: :elvis:

jejku tyle wam chciałam napisac i wyleciało mi z głowki :baffled: ojj kiepska m ma pamiec :zawstydzona/y: :sick:

aaaaaaaaa!!!!!!! witam seredcznie nowa kolezanke!!!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Niesiu zagladaj do nas czesto i pisz gesto :-D :-D :-D czyli duzo :-D :-D
 
no i mykam
Mili sie obudziła,K napisała ze bedzie z pracy za 30 minut
ide kolacje szykowac

buziaczki

Asiu u mnie zdjec z Sylwka nie bedzie bo spedzałam je z wami przed kompikiem a z łosiem rok przywitałam osobno:dry: ....i tak bywa
 
reklama
Moja też podobna i też nie specjalnie znam tu ludzi, bo nie mieszkam tu az tak długo.
Dasaria a jak daje ci w kość nuda to zapraszam do mnie na kawe, z tego co wiem nasze dzieciaczki urodziły się tego samego dnia, wiec może się zaprzyjaźnią.:tak::tak::tak:

bardzo dziękuję za zaproszenie :tak: :tak: :tak:
 
Do góry