reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Jak dobrze ze piszecie o tych objawach bo akurat mnie cycki przestały boleć ( choć e nocy dały popalić) za to mdli mnie okropnie ale nie wiem czy to nerwy ( na tel nerwowym kaszle i mam mdłości) bo najmłodszy ma problemy z nerkami i jak już myslalam że jest ok to znowu wyszło w moczu to co nie powinno. I już oczywiście myśli głupie! Ale chyba to tak będzie, raz takie objawy raz inne, ważne że są! Ja tylko czekam na tego 2 grudnia, potwierdzi że wszystko ok i już będzie z górki 😂
 
Hejka Dziewczyny.
Gratuluję bardzo bicia serduszka. (to jeszcze przede mną). Za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki. My idziemy na wizytę dopiero 30.11 i szczerze mówiąc okropnie się boje, bo oprócz wahań nastroju, zmeczenia i bolących piersi to żadnych objawów nie mam. Oczywiście poza 5 pozytywnymi testami. 🫢
P.s. u nas (Łódź) też dziś śnieg. ❄️
Ja od rana w kuchni.... Jakiś tak mnie naszło.... Komu drożdżówkę?

Ja tez mam 30.11 wizytę i liczę, ze zobaczę bijące serduszko.
Wrócimy z tych wizyt zadowolone, bo innej opcji nie ma. 😄
Ja mam 7 pozytywnych testów. 🙈
 
dokładnie, ja swój dzień zaczynam od dosłownie wmawiania sobie że wszystko będzie okej, chociaż też się cholernie boję, bo wszystko może się zdarzyć, to gdzieś tam w środku jednak po cichu czekam jak na szpilkach na ten 'magiczny' 12 tydzien🤦‍♀️
Ja szczerze mówiąc czekam na serce, jak zobacze serce to będę sie cieszyć :) narazie podchodzę do tego z dystansem ze może być 50/50. Myśle ze koło 10-12 tyg poinformuje rodzine
 
Dzień dobry, nieśmiało się witam. 🙋🏼‍♀️ Na razie dwa pozytywne testy.
W domu 12l i 15mc. Wizytę będę umawiać w poniedziałek.
Trzymajcie kciuki, bo zaliczyłam na przełomie września i października tego roku biochem/pozamaciczna. W zasadzie nie wiadomo do końca co to było, ale to długa historia. Sam ginekolog nie był w stanie powiedzieć. Wciąż karmię, więc zawirowania hormonalne wielce mozliwe. Co ciekawe po akcji październikowej wcale nie dostałam sugestii odnośnie zaprzestania karmienia czy też niestarania się. Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam Was 😊 trzymam kciuki za wasze wizyty, badania, USG ❤️
 
Dzień dobry, nieśmiało się witam. 🙋🏼‍♀️ Na razie dwa pozytywne testy.
W domu 12l i 15mc. Wizytę będę umawiać w poniedziałek.
Trzymajcie kciuki, bo zaliczyłam na przełomie września i października tego roku biochem/pozamaciczna. W zasadzie nie wiadomo do końca co to było, ale to długa historia. Sam ginekolog nie był w stanie powiedzieć. Wciąż karmię, więc zawirowania hormonalne wielce mozliwe. Co ciekawe po akcji październikowej wcale nie dostałam sugestii odnośnie zaprzestania karmienia czy też niestarania się. Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam Was 😊 trzymam kciuki za wasze wizyty, badania, USG ❤️
cześć, gratuluję i rozgość się, jaki masz wiek ciąży/kiedy ostatnia miesiączka? Mocno trzymam kciuki :)
 
Dzień dobry, nieśmiało się witam. 🙋🏼‍♀️ Na razie dwa pozytywne testy.
W domu 12l i 15mc. Wizytę będę umawiać w poniedziałek.
Trzymajcie kciuki, bo zaliczyłam na przełomie września i października tego roku biochem/pozamaciczna. W zasadzie nie wiadomo do końca co to było, ale to długa historia. Sam ginekolog nie był w stanie powiedzieć. Wciąż karmię, więc zawirowania hormonalne wielce mozliwe. Co ciekawe po akcji październikowej wcale nie dostałam sugestii odnośnie zaprzestania karmienia czy też niestarania się. Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam Was 😊 trzymam kciuki za wasze wizyty, badania, USG ❤️
Hej. Witamy. Widze też ładna różnica wieku będzie 😀 u nas roznica wieku też dużą bo aż 15, 9 i 5lat 😉taka gromadka mi się na zbierała 😁 kciuki zaciśnięte 🤞🤞🤞
 
cześć, gratuluję i rozgość się, jaki masz wiek ciąży/kiedy ostatnia miesiączka? Mocno trzymam kciuki :)
Widzisz najważniejszego zapomniałam 😁 tp z om będzie 25.07, czyli 4+3 aktualnie.
Mam takie swoje podejrzenia, że mogę być przypadkiem na przełomie lipca i sierpnia, bo moja owulacja była najprawdopodobniej ok.
17-18 dnia cyklu. Tak czy siak tu sobie przycupnę 😁😁
 
reklama
Widzisz najważniejszego zapomniałam 😁 tp z om będzie 25.07, czyli 4+3 aktualnie.
Mam takie swoje podejrzenia, że mogę być przypadkiem na przełomie lipca i sierpnia, bo moja owulacja była najprawdopodobniej ok.
17-18 dnia cyklu. Tak czy siak tu sobie przycupnę 😁😁
żadna z nas do końca nie wie czy będzie lipcówką, ale skoro z terminu tak wychodzi to jesteśmy :)
 
Do góry