reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Bardzo mi przykro @Inka.85 , przesyłam dużo siły i wsparcia 🤗


Dziewczyny czy macie do polecenia jakiś krem do twarzy - dobrze nawilzajacy? Mam taką suchą skore, że z czoła mi schodzi płatami… Żaden tłusty krem jaki mam w domu nie daje rady 🙈
 
Bardzo mi przykro @Inka.85 , przesyłam dużo siły i wsparcia 🤗


Dziewczyny czy macie do polecenia jakiś krem do twarzy - dobrze nawilzajacy? Mam taką suchą skore, że z czoła mi schodzi płatami… Żaden tłusty krem jaki mam w domu nie daje rady 🙈
Polecam kosmetyki dla dzieci z firmy Ziololek. Spróbuj może na start Bobo A+E, potem możesz spróbować Linomag Zielony (to jest olej lniany, nie krem), możesz tez spróbować Bepanthen. Ostatnio tez odkryłam Lino Cholesterol - tez mocno nawilżający do atopowej suchej skory. Obczaj sobie tez oleje do mycia Biodermy.
 
Niestety nie....
Na usg brak pecherzyka ciążowego, beta zwolnila było 4 tys po 2 dniach 5100, słabo to widzę niestety :(
Wg okresu jestem w 5w4d w poprzedniej ciąży na tym etapie wartości bety miałam powyżej 40tys.
Bardzo, bardzo mi przykro. Powiedz, co na to lekarz? Wysoka ta beta dość jak na nieuwidoczniona ciążę. Nie mówił nic co dalej?
 
Niestety nie....
Na usg brak pecherzyka ciążowego, beta zwolnila było 4 tys po 2 dniach 5100, słabo to widzę niestety :(
Wg okresu jestem w 5w4d w poprzedniej ciąży na tym etapie wartości bety miałam powyżej 40tys.

Przytulam mocno. Dobrze, że jesteś w szpitalu i mają Cię pod kontrolą.

Moja pierwsza ciąża to była cp. Leżałam w szpitalu, raz im się wydawało, że widzą pęcherzyk w macicy. To nie było jednak to. Nie mogli nic znaleźć. Leżałam na późniejszym etapie na pewno niż Ty. Okazało się, że mam jakąś dużą torbiel i to ona zasłaniała pęcherzyk, który był przyblokowany w jajowodzie. Z racji tego, że trwało to tak długo (betę miałam już ponad 20 tysięcy !) w trakcie laparoskopii pękł jajowód i musieli mi go usunąć. Mój lekarz teraz wspominał, że do 7 tygodnia przy CP można farmakologicznie zadziałać. Piszę Ci o tym, żebyś trzymała rękę na pulsie, bo ja cierpliwie i grzecznie czekałam aż odnajdą pęcherzyk, dopiero jakiś konkretny lekarz zrobił awanturę na co tyle czekają... Mam nadzieję, że u Ciebie jeszcze skończy się dobrze, czego mocno życzę.
 
Aaaa! U nas pada śnieg! Dużo śniegu!! Myślałam że to tylko na południu tak fajnie mają a tu taki prezencik 😍 ( kocham śnieg) dzieciaki już na podwórku, niech korzystają bo pewnie długo się nie utrzyma!
 
reklama
Przytulam mocno. Dobrze, że jesteś w szpitalu i mają Cię pod kontrolą.

Moja pierwsza ciąża to była cp. Leżałam w szpitalu, raz im się wydawało, że widzą pęcherzyk w macicy. To nie było jednak to. Nie mogli nic znaleźć. Leżałam na późniejszym etapie na pewno niż Ty. Okazało się, że mam jakąś dużą torbiel i to ona zasłaniała pęcherzyk, który był przyblokowany w jajowodzie. Z racji tego, że trwało to tak długo (betę miałam już ponad 20 tysięcy !) w trakcie laparoskopii pękł jajowód i musieli mi go usunąć. Mój lekarz teraz wspominał, że do 7 tygodnia przy CP można farmakologicznie zadziałać. Piszę Ci o tym, żebyś trzymała rękę na pulsie, bo ja cierpliwie i grzecznie czekałam aż odnajdą pęcherzyk, dopiero jakiś konkretny lekarz zrobił awanturę na co tyle czekają... Mam nadzieję, że u Ciebie jeszcze skończy się dobrze, czego mocno życzę.
Ja przepraszam ze się wtrące ale czy cp nie daje objawów innych niż zdrowa ciąża? Jakieś bóle tylko po jednej stronie albo plemienia? Ja nie wiem czemu lekarze każą czekać do 7/8 tyg z pierwszym badaniem skoro przy cp może być już za późno??
 
Do góry