reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja przepraszam ze się wtrące ale czy cp nie daje objawów innych niż zdrowa ciąża? Jakieś bóle tylko po jednej stronie albo plemienia? Ja nie wiem czemu lekarze każą czekać do 7/8 tyg z pierwszym badaniem skoro przy cp może być już za późno??
Ja byłam u lekarza wcześnie, pewnie 5 TC, a w 6 TC dostałam skierowanie do szpitala. Problem był w tym, że nigdzie nie mogli pęcherzyka znaleźć. Raz im się jakiś cień pojawil w macicy. Dopiero doświadczony lekarz zauważył, że chyba jest coś za torbielą i skoro przy takiej becie nie widać w macicy to trzeba robić laparoskopię... Ja nie miałam żadnych bóli po jednej stronie i objawów (to pewnie później się pojawia). Bolał mnie brzuch jak na okres jedynie i miałam delikatne plamienia, co przecież ponoć się zdarza i w normalnej ciąży. Myślę, że najważniejsza jest diagnostyka USG wczesna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nadal nie mam terminu na usg , zastanawiam sie ale chyba umówie sie na usg prywatnie( u mnie koszt 250zł) lekarz mówił abym umowiła sie na przełomnie 6/7 tc. zatem chyba nie mam wyjścia . Jutro sie jeszcze bede dowiadywać .
 
Niestety nie....
Na usg brak pecherzyka ciążowego, beta zwolnila było 4 tys po 2 dniach 5100, słabo to widzę niestety :(
Wg okresu jestem w 5w4d w poprzedniej ciąży na tym etapie wartości bety miałam powyżej 40tys.
Przytulam.
Trzymaj się, bądź dla siebie dobra i dbaj o siebie. Jeśli masz ochotę to informuj nas jak sytuacja, trzymam kciuki za jak najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
 
Ja jutro mam betę i we wtorek rano wizytę u ginekolog. Mam nadzieję, że bedzie dobrze i ten wzrost będzie prawidłowy 🍀

Jeszcze podejrzewam, że mój przyrośnięty do macicy jajnik zaczyna dawać jakieś objawy przez hormony, mam tak czasem podczas owulacji przez niego, boli mnie w okolicy pachwin na przykład. 🙃 Teraz jeszcze mam jakiś nowy ból w okolicy łopatki , ale może jakoś krzywo się ułożyłam podczas snu, chociaż pewnie i on może jakoś promieniować w górę.
 
Jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Ja się zaczęłam martwić bo cały dzień bez większych objawów. A mdłości to od piątku praktycznie brak. Odliczam już do wizyty u ginekologa, jeszcze 12 dni
 
Jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Ja się zaczęłam martwić bo cały dzień bez większych objawów. A mdłości to od piątku praktycznie brak. Odliczam już do wizyty u ginekologa, jeszcze 12 dni
Ja właśnie psychicznie mam jakos trudności żeby uwierzyć że wszystko będzie w porzadku. Wiem ze większość dziewczyn nastawia się pozytywnie a ja nie mogę się jakos przełamać. Ale właśnie o dziwo mam jakieś tam objawy, lekkie mdłości z rana i wieczorami, drażniące zapachy i mam awersje do mięsa. Wiec moze coś z tego będzie 🤷‍♀️ ja jutro idę do lekarza na 20
 
Hejka wczoraj miałam betę 12 tysięcy z hakiem jutro o 16.30 mam ginekologa czego mogę się spodziewać że zobacze ? Z om wynika 6+3 jutro
 
reklama
Do góry