reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj :) Witam Was serdecznie, od czwartku się testuje 😂 łącznie 4 testy, na każdym słaba druga kreska, dzisiaj wg aplikacji 13 dzień ciąży, w poniedziałek wybieram się na betę. Samopoczucie średnie, dziś obudziłam się z potężnym bólem głowy i boje się cokolwiek zażywać... Poza tym chodzę zmęczona, senna, myślałam że to PMS 😁 a jak wasze samopoczucie?
 
reklama
Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj :) Witam Was serdecznie, od czwartku się testuje 😂 łącznie 4 testy, na każdym słaba druga kreska, dzisiaj wg aplikacji 13 dzień ciąży, w poniedziałek wybieram się na betę. Samopoczucie średnie, dziś obudziłam się z potężnym bólem głowy i boje się cokolwiek zażywać... Poza tym chodzę zmęczona, senna, myślałam że to PMS 😁 a jak wasze samopoczucie?
Witaj, witaj.
Jak ja znam ten stan. Również na początku myślałam,że jak zwykle okres się zbliża.... Później delikatne plamienie (dzień) i chyba po tygodniu dotarło do mnie, że coś jest nie tak. Zrobiłam test i co? Dwie krechy.
 
Oooo! Doskonale Cie rozumiem, ja choruje na nerwice lekowa od ponad roku i przyznam szczerze, ze przez te ekscesy na poczatku jakie mnie spotkaly w tej ciazy, myslalam i mam obawy, ze sie wykoncze psychicznie. Jedynie spokojny partner daje mi poczucie, ze bedzie dobrze. Wmawiam sobie juz nawet najgorsze stany przy porodzie, przed porodem, teraz w 7 tygodniu no ciagle cos mi chodzi negatywnego po glowie. Nie daj boze zaboli mnie cos mocniej, a juz panikuje 🙈
Dlatego zeby sie nie stresowac ja robilam bete tylko raz dla potwierdzenia ciazy po pozytywnych testach sikanych, nie powtarzalam bety bo czekanie na wynik bylby dla mnie kolejnym okropnym stresem.
Aj nerwica lekowa to straszna przypadlosc, myslalam, ze w ciazy sie uspokoi ale wcale nie jest lepiej 🥲
Tak! Ja jeszcze kilka dni temu miałam tak, że brzuch mnie bolał więc źle, bo to jakieś skurcze, teraz przestał boleć, więc źle, no bo nic nie czuje 😂 Dzisiaj chodzę zestresowana to mi gorąco, no to czemu mi tak gorąco 🥴 Obiektywnie ja wiem jakie to jest głupie doszukiwanie sie, ale no mój mózg tak działa 🙃

Ja właśnie dzisiaj męża zobaczę i mu powiem o ciąży, on podciągnie morale w górę, bo mój pesymizm chwilami to tylko siąść i czekać w miejscu co sie stanie , najlepiej do samego 9 miesiąca 😂
Wiec już powiem i jemu i siostrze, niech wysyłają dobrą energię do bejbika 🍀

Ja jeszcze o porodzie nie myślę, teraz chce przebić tą barierę 1000 bety i dotrwać do wtorku.🥴
 
Tak! Ja jeszcze kilka dni temu miałam tak, że brzuch mnie bolał więc źle, bo to jakieś skurcze, teraz przestał boleć, więc źle, no bo nic nie czuje 😂 Dzisiaj chodzę zestresowana to mi gorąco, no to czemu mi tak gorąco 🥴 Obiektywnie ja wiem jakie to jest głupie doszukiwanie sie, ale no mój mózg tak działa 🙃

Ja właśnie dzisiaj męża zobaczę i mu powiem o ciąży, on podciągnie morale w górę, bo mój pesymizm chwilami to tylko siąść i czekać w miejscu co sie stanie , najlepiej do samego 9 miesiąca 😂
Wiec już powiem i jemu i siostrze, niech wysyłają dobrą energię do bejbika 🍀

Ja jeszcze o porodzie nie myślę, teraz chce przebić tą barierę 1000 bety i dotrwać do wtorku.🥴
Ja nie mam nerwicy, a myślę dokładnie tak jak Wy i mam wrażenie że połowa osób tutaj też. To chyba normalne zwłaszcza na początku ciąży, niestety 😅
 
Tak jak któraś koleżanka była w ciąży to się dziwiłam no przecież nie ma krwawienia to jest wszystko dobrze co one tak panikują😅 a teraz we wt mam wizytę i już jakiejś psychozy dostaję 😅 czy wszystko dobrze
 
ja w 5+4 miałam dzidzię 0.8mm więc może coś zobaczysz jak będziesz miała szczęście
Dzidzie czy sam pecherzyk ? Bo u mnie 5+2 był sam pecherzyk 5mm
Hejka Dziewczyny.
Gratuluję bardzo bicia serduszka. (to jeszcze przede mną). Za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki. My idziemy na wizytę dopiero 30.11 i szczerze mówiąc okropnie się boje, bo oprócz wahań nastroju, zmeczenia i bolących piersi to żadnych objawów nie mam. Oczywiście poza 5 pozytywnymi testami. 🫢
P.s. u nas (Łódź) też dziś śnieg. ❄️
Ja od rana w kuchni.... Jakiś tak mnie naszło.... Komu drożdżówkę?
O to ja poproszę drożdżóweczke bo wikt szpitalny jest bardzo słaby 🙈
 
2 lata, w zeszłym roku w listopadzie poroniłam, dowiedziałam się na rutynowej wizycie że serduszko już nie bije w 8 tyg. W tym miesiącu byliśmy w klinice leczenia niepłodności, zatem zaskoczenie było ogromne jak 3 dni po wizycie test pozytywny i beta 123🥹

Dziewczyny u nas dzisiaj pierwszy śnieg🌨️!
Gratulacje! U mnie trochę podobnie, starania 1.5 roku. Okazało się ze zaszłam w ciąże przed pierwszym cyklem stymulowanym. Stymulację zaczęłam ale jeszcze nie wiedząc ze jestem w ciąży 🙈🙈
 
reklama
Dokładnie też chciałam to napisać, że i bez nerwicy mam takie myśli jak dziewczyny. Łatwo nie będzie 😅
każda z nas się zamartwia, to jest niestety nieodłączny element macierzyństwa, ja też dzisiaj jakieś ustąpienie objawów i już się zastanawiam czy jest ok bo poprzednia ciąża zatrzymała się na tym etapie.. zryte głowy i tyle 😅
 
Do góry