reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj rano jak ogarniałam syna do szkoły zrobiło mi się słabo poczułam że nie mam siły i miałam takę uczucie jakbym miała zemdleć. Położyłam się na chwilę i zaraz przeszło. Trwało to może minutę. Niestety nie wiem jakie miałam ciśnienie bo złośliwość rzeczy martwych padly baterie jak mąż wymienił to już ciśnienie było w porządku. Obstawiam ciśnienie albo zwykła przyoadlisc ciazowa bo cukier chyba nie bo za szybko przeszło
 
Hej dziewczyny, dzisiaj rano jak ogarniałam syna do szkoły zrobiło mi się słabo poczułam że nie mam siły i miałam takę uczucie jakbym miała zemdleć. Położyłam się na chwilę i zaraz przeszło. Trwało to może minutę. Niestety nie wiem jakie miałam ciśnienie bo złośliwość rzeczy martwych padly baterie jak mąż wymienił to już ciśnienie było w porządku. Obstawiam ciśnienie albo zwykła przyoadlisc ciazowa bo cukier chyba nie bo za szybko przeszło
I jak tam się czujesz? To była jednorazowa akcja? Może faktycznie to od ciśnienia... Ja nie mam takich sytuacji, że robi mi się słabo, ale niskie ciśnienie w ostatnich dniach strasznie mnie osłabiało. Z kolei dziś po 4 obudził mnie bol w dłoni.... ledwo ściągnęłam obrączkę pod strumieniem zimnej wody. Do tej pory nie miałam takich akcji z puchnięciem...
 
I jak tam się czujesz? To była jednorazowa akcja? Może faktycznie to od ciśnienia... Ja nie mam takich sytuacji, że robi mi się słabo, ale niskie ciśnienie w ostatnich dniach strasznie mnie osłabiało. Z kolei dziś po 4 obudził mnie bol w dłoni.... ledwo ściągnęłam obrączkę pod strumieniem zimnej wody. Do tej pory nie miałam takich akcji z puchnięciem...
Kochana zdarzyło się tak tylko raz wczoraj rano i oby tak zostało. Jak poszperałam porem w internecie to może po prostu być efekt ciąży 3 trymestru, tak podobno czasami się dzieje dlatego zaleca się zwolnienie tempa. Jeżeli chodzi o puchnięcie to też właśnie pisali ze w 3 trymestrze ma prawo się pojawiać. Emka_27 może już nie zakładaj na palce obrączki i żadnej innej biżuterii tak w razie w.
 
Kochana zdarzyło się tak tylko raz wczoraj rano i oby tak zostało. Jak poszperałam porem w internecie to może po prostu być efekt ciąży 3 trymestru, tak podobno czasami się dzieje dlatego zaleca się zwolnienie tempa. Jeżeli chodzi o puchnięcie to też właśnie pisali ze w 3 trymestrze ma prawo się pojawiać. Emka_27 może już nie zakładaj na palce obrączki i żadnej innej biżuterii tak w razie w.
No już nie założę, tak się wystraszyłam jak nie mogłam jej zdjąć, że ledwo się powstrzymałam, żeby męża nie obudzić 😃
Z tym omdlewaniem to może tak być, że to już taki etap ciąży, że trzeba zwolnić.. Mam cały czas w głowie, że muszę jeszcze wytrzymać cały maj i czerwiec a od początku lipca czekam 😃 co z tego, że termin na 27.07
 
Dziewczyny wy też macie takie szaleńcze tętno? U mnie 110 przy ciśnieniu 106/60... sapie jak lokomotywa 😅

@słoneczko91 @Mama3Kinga @przyszła mama 2023 jak tam się czujecie?
@marika222 ty już na urlopie? :)
@Inna_ale_taka_sama co u Ciebie słychać? Dawno się nie odzywałaś, a pisałaś, że będziesz robiła amniopunkcję...
Takiego tętna jeszcze nie miałam, ale moja koleżanka w ciąży cały czas miała takie i wyższe i miała zalecony odpoczynek. Ja dziś byłam na echu serduszka I wszystko ok i oby tak zostało
 
reklama
Dziewczyny wy też macie takie szaleńcze tętno? U mnie 110 przy ciśnieniu 106/60... sapie jak lokomotywa 😅

@słoneczko91 @Mama3Kinga @przyszła mama 2023 jak tam się czujecie?
@marika222 ty już na urlopie? :)
@Inna_ale_taka_sama co u Ciebie słychać? Dawno się nie odzywałaś, a pisałaś, że będziesz robiła amniopunkcję...
Hej ja wcześniej nie miałam czasu bo cały tydzień przed wyjazdem było dużo spraw do ogarnięcia 🙂Dzisiaj o 13 wyruszamy z moja ekipa 🙂U mnie ok choć zakupy mnie meczą jak dłużej pochodzę to jestem wykończona.Co do pulsu to ja ma mam całe życie wysoki ponad sto w ciszy też choć czasami 89 to jestem w szoku że tak mało.Robilam badania i wszystko ok widocznie taka moja uroda.Pozdrawiam wszystkie mamuśki trzymajcie się ,miłej majóweczki 😘😘😘😘
 
Do góry