reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Będzie dziewczynka 😍
Wszystko Ok, tylko jeden wynik wyszedł niejednoznacznie- także do kontroli.
(Ognisko hiperechogeniczne)
W serduszku? Mi też to wyszło na usg w 16tc, dlatego robiłam Nifty. Lekarz powiedział że jak Nifty wyjdzie ok to wszystko ok z sercem, bo poza tym ogniskiem serce ma prawidłową budowę i pracę. :)
 
reklama
Robię dziś gołąbki. Wróciła mi chęć na mięso. Miłego dnia
Ooo my wczoraj robiliśmy gołąbki bez zawijania :) na mięsko mam ochotę całe życie, na słodycze też miałam ale jak zaszłam w ciążę mega mnie odrzuciło od wszystkiego co słodkie. Teraz znowu smakują mi słodycze i mnie to przeraża, byleby nie przesadzić... bo kg coraz więcej a krzywa cukrowa jeszcze przede mną :D
 
W serduszku? Mi też to wyszło na usg w 16tc, dlatego robiłam Nifty. Lekarz powiedział że jak Nifty wyjdzie ok to wszystko ok z sercem, bo poza tym ogniskiem serce ma prawidłową budowę i pracę. :)
Te ogniska jeżeli całą resztą jest w porządku uto qlasnie nie są powodem do niepokoju. Czytałam ostatnio u mamyginekolog artykuł o takich odkryciach na usg
Tak w serduszku. Dzisiaj miałam wizytę u mojego ginekologa i faktycznie potwierdził żeby się nie przejmować. Bo to objaw współtowarzyszący więc jeśli miałoby być coś nie tak to też inne rzeczy by wyszły - wiec tego się trzymamy 🙂
 
WITAJCIE CIOCIE :)wczoraj miałam badania prenatalne jak to doktor powiedział wszystko perfekt dzidzia zdrowa pomimo ,że u mnie 35 lat na karku .Potwierdziło się po raz drugi,że to chlopiec .pięknie pokazał się na fotce :)
 

Załączniki

  • 20230302_145311.jpg
    20230302_145311.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 84
Cześć dziewczyny 😀
Mam za sobą bardzo trudne 1,5 tygodnia. U mojej malutkiej wyszły poważne komplikacje. Najpierw nie rozwinęła się żyła główna górna w serduszku ale malutka była na tyle sprytna że wytworzyła sobie inna zapasową która biegnie od tylu serduszka i przyłącza się dołem na której wszystko bardzo dobrze funkcjonuje. Moje intuicja nie dawała mi spokoju i prosiłam o konsultacje w innej klinice i niestety to nie koniec 😞 Na dokładniejszym sprzęcie i u innego profesora wyszło pęknięcie żołądka co spowodowało przemieszczenie się wątroby na wysokości serduszka i płuc. Co jest bardzo poważnym problem. Na dana chwile wyszytymi rozwija się prawidłowo ale płuca nie maja aż tyle miejsca na prawidłowy rozwój i czekają nas kolejne wizyty, konsultacje, amniopunkcja oraz operacja w 30 tygodniu ciąży jeśli wszystko u malutkiej nadal będzie się prawidłowo rozwijać. Wiec dziewczyny wiem że badania prenatalne są płatne i nie wszystkie są obowiązkowe i dużo kobiet ich nie robi ale gdybym nie zdecydowała się poddać nie wiedziałabym że z moja córeczka jest coś nie tak.
 
Cześć dziewczyny 😀
Mam za sobą bardzo trudne 1,5 tygodnia. U mojej malutkiej wyszły poważne komplikacje. Najpierw nie rozwinęła się żyła główna górna w serduszku ale malutka była na tyle sprytna że wytworzyła sobie inna zapasową która biegnie od tylu serduszka i przyłącza się dołem na której wszystko bardzo dobrze funkcjonuje. Moje intuicja nie dawała mi spokoju i prosiłam o konsultacje w innej klinice i niestety to nie koniec 😞 Na dokładniejszym sprzęcie i u innego profesora wyszło pęknięcie żołądka co spowodowało przemieszczenie się wątroby na wysokości serduszka i płuc. Co jest bardzo poważnym problem. Na dana chwile wyszytymi rozwija się prawidłowo ale płuca nie maja aż tyle miejsca na prawidłowy rozwój i czekają nas kolejne wizyty, konsultacje, amniopunkcja oraz operacja w 30 tygodniu ciąży jeśli wszystko u malutkiej nadal będzie się prawidłowo rozwijać. Wiec dziewczyny wiem że badania prenatalne są płatne i nie wszystkie są obowiązkowe i dużo kobiet ich nie robi ale gdybym nie zdecydowała się poddać nie wiedziałabym że z moja córeczka jest coś nie tak.
Dobrze, że drążyłaś temat, dzięku temu wiesz co się dzieje i co można zrobić. Najważniejsze, że malutka sobie radzi i walczy. Teraz będziecie pod stałą kontrolą. Na szczęście żyjemy w czasach kiedy medycyna czyni cuda w brzuchu mamy u malutenkich dzieciaczków. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko ale robisz wszytko tak jak trzeba a to najważniejsze. przytulam mocno i trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny 😀
Mam za sobą bardzo trudne 1,5 tygodnia. U mojej malutkiej wyszły poważne komplikacje. Najpierw nie rozwinęła się żyła główna górna w serduszku ale malutka była na tyle sprytna że wytworzyła sobie inna zapasową która biegnie od tylu serduszka i przyłącza się dołem na której wszystko bardzo dobrze funkcjonuje. Moje intuicja nie dawała mi spokoju i prosiłam o konsultacje w innej klinice i niestety to nie koniec 😞 Na dokładniejszym sprzęcie i u innego profesora wyszło pęknięcie żołądka co spowodowało przemieszczenie się wątroby na wysokości serduszka i płuc. Co jest bardzo poważnym problem. Na dana chwile wyszytymi rozwija się prawidłowo ale płuca nie maja aż tyle miejsca na prawidłowy rozwój i czekają nas kolejne wizyty, konsultacje, amniopunkcja oraz operacja w 30 tygodniu ciąży jeśli wszystko u malutkiej nadal będzie się prawidłowo rozwijać. Wiec dziewczyny wiem że badania prenatalne są płatne i nie wszystkie są obowiązkowe i dużo kobiet ich nie robi ale gdybym nie zdecydowała się poddać nie wiedziałabym że z moja córeczka jest coś nie tak.


Ojej współczuje ale mam nadzieję że wszystko będzie ok.Teraz jest nowoczesny sprzęt .Trzymam kciuki❤️
 
reklama
Do góry