reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To normalne, mam to samo i chyba każda z nas. Martwimy się czy z naszym maleństwem wszystko dobrze. Moja wizyta jest dopiero 14 lutego i również muszę porozmawiać z lekarzem ponieważ towarzysza mi okropne bóle podbrzusza przy wstawaniu, kichaniu czy gwałtownym ruchu. Czasem pojawiają się samoistnie tak jak na początku ciąży. Doktor przepisał mi magnez ale widzę że on nic nie daje i obawiam się czy z dzieciątkiem wszystko dobrze. Z drugiej strony już chciałabym znać płeć i chyba będę prosić o badanie z krwi jeśli w 100% nie potwierdzi mi tym razem. W którym jesteś tygodniu ?
15+4 i też się zastanawiam czy poznam dzisiaj płeć 😁
 
reklama
Ja mam wizytę i aminopuncje w poniedziałek też boje się bardzo jeszcze jestem chora brak sił nie mogę wstać ledwo zupe ugotowałam ogólnie szpital wszyscy chorzy tylko najmniejsza w żlobku ale czuję że też ja weźmie .W domu bałagan masakra .Czuję się jak na początku ciąży .
 
My po woli zaczynamy kompletować grubszą wyprawkę bo to pierwsze dziecko wiec musimy kupić wszystko od podstaw 🙈 Mamy już mebelki, łóżeczko, dostawkę do łóżka u nas drewniana. Wózek zdecydowaliśmy się na Anex e-typ, nosidełko z bazą samochodową Isofix, butelki do karmienia, jakaś kołderka. Kupujemy wcześniej bo wszystko jest bardzo drogie i na ostatnia chwile na pewno zaboli wydać duża kwotę a tak rozkłada się na miesiące :D Na razie wszystko uniwersalne bo nie znamy płci dziecka ale czuje że to dziewczynka a mąż liczy na synka 😁 Jeśli chodzi o ciuszki już się nie mogę doczekać zakupów, już szukam uniwersalnych w beżach bo one bada pasować i do chłopca i dziewczynki. No i szukam elektronicznej niani ale doszłam do wniosku że kupimy na ostatnia chwile żeby miała jak najdłuższa gwarancje. Mamusie jak się czujecie ? Mnie ostatnio boli głowa 🙈

Ja ostatnio myślałam właśnie o kołderce bo jak będzie gorąco czy dziecko będzie spało pod kołderką czy raczej myśleć o czymś innym? Pierwsze dziecko nie bardzo wiem co tak naprawdę będzie potrzebne na początek. I czy ciuszki szykować bardziej z długim czy z krótkim rękawem. Bo patrząc na rozmiary 50 i 56 to są i takie i takie. Noworodek musi mieć ciepło, ale ciotka mówiła że ubierać dziecko tylko 2 do 5 stopni cieplej niż siebie, ale czy to prawda? Bo ja zawsze z krótkim rękawem czy zima czy lato i tak myślę czy brać te słowa do siebie?
 
Ja ostatnio myślałam właśnie o kołderce bo jak będzie gorąco czy dziecko będzie spało pod kołderką czy raczej myśleć o czymś innym? Pierwsze dziecko nie bardzo wiem co tak naprawdę będzie potrzebne na początek. I czy ciuszki szykować bardziej z długim czy z krótkim rękawem. Bo patrząc na rozmiary 50 i 56 to są i takie i takie. Noworodek musi mieć ciepło, ale ciotka mówiła że ubierać dziecko tylko 2 do 5 stopni cieplej niż siebie, ale czy to prawda? Bo ja zawsze z krótkim rękawem czy zima czy lato i tak myślę czy brać te słowa do siebie?
Ja będę kupowała na 56 ubranka a co do kołderki to nie kupuje tylko kocyki muślinowe są mięciutkie akurat na lato można zawinąc fajnie dziecko .
 
Hej dziewczyny! Ja mam dzisiaj wizytę (niestety dopiero wieczorem) i z jednej strony się cieszę a z drugiej stresuję- też tak macie przed wizytami?

Ja przed każdą wizytą śpię max 2-3 godziny, a dzień wcześniej chodzę tak zestresowana że aż się martwię o ten stres jak wpłynie na małego.
 
reklama
Do góry