reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Strasznie jest mi przykro... Trzymaj się 😭😭😭 Byłam niemal przekonana, że nifty wykluczą wszystkie wady i Cię uspokoją! 🥺🥺 Jeśli masz siłę, żeby odpowiedzieć, to jakie miałaś ryzyko zespołu Downa przy pappie? I teraz jak bardzo duże Ci wyszło w niftach? Może jeszcze amnio wykluczy.....
W badaniu pappa ryzyko ZD 1:210 w Nifty 1:20
 
reklama
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Głowa do góry! Nie trać nadzieji! Po amnio będziesz miała pewność! My wszytkie trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo! Powodzenia ❤️🤗
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Bardzo mi przykro :(
Wiem, ze nie te słowa dużo nie pomoga, ale mimo wszystko ubolewam i mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko się dobrze potoczy.
 
reklama
W badaniu pappa ryzyko ZD 1:210 w Nifty 1:20
To masz jeszcze dużą szansę na to, że dziecko będzie zdrowe! Możesz być przecież wśród tych 19 kobiet ze zdrowym bobasem 😊👶 To lepiej niż 1:4 przy Edwardsie z pappy (a Edwards ile z ciekawości w niftach wyszedł? 🤔). Musisz poczekać na wyniki z amnio, ale nie trać nadziei! 🙏🙏🙏
 
Do góry