reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jakbym miała za mało stresu to właśnie zobaczyłam ze śluz mam zabarwiony delikatnje na brązowo- różowo 🤦🏽‍♀️ mam nadzieje, że to kwestia odstawienia luteiny.
Stres mi teraz wzrósł do maksimum 😭
spokojnie to nie musi oznaczać coś złego . Ja też wpadłam w panikę chyba w 10 tc jak na papierze zobaczyłam zabarwiony śluz. Na następny dzień na wszelki wypadek umówiłam się do lekarza i okazało się ,że to albo przez grzybicę co byłam w szoku,bo nie wiedziałam,że mam albo podrażnienie od seksu. Ale często czytałam,że pod odstawieniu luteiny takie rzeczy się zdarzają. Będzie dobrze 🤗
 
reklama
Potwierdzam takje prywatne grupy są bardziej komfortowe to raz a dwa ludzie na nich potrafią utrzymywać kontakt latami. Ja jestem na wątku z zeszłego roku na majówkach została nas garstka ale mega zgrana i pomocna
Ja czekam aby napisać na prywatnym na dwa tematy bo mnie męczą zdjęcia tez tutaj żadnego nie dodam narazie . W tym tyg spotkałam się z koleżanka której powiedziałam o ciazy a ona od razu do mnie żebym się zapisała do lipcowek 😅😅 świat jest mały a forum popularne nie wiemy czy nie piszemy tytaj z naszymi znajomymi tak naprawdę 😜😜
 
Cześć ❤
Co do zwierząt domowych to mam dwa psy - jeden przytulas i,, lizak,, ludzi a druga niestety gryzie obcych, nawet dzieci. Akceptuje tylko i wyłącznie pasierbicę, ale ja ma na codzień, śpią razem, od szczeniaka razem. Mam nadzieję, że będzie miała instynkt, że synuś to część naszej rodziny ludziowo-pieskowej :D

Psy traktujemy jak członków rodziny, śpimy z nimi, bierzemy na wycieczki. Nie obawiam się że przeniosa jakieś choroby. Mamy 38m2 , dwa pokoje z czego jeden zajmuje przybrana córcia - i tak będziemy musieli się pomieścić z synkiem, budujemy dom ale nie zdążymy soe wprowadzić do porodu na 100% . Jakoś przeżyjemy.

@EJK85 czekamy na wieści.

Co do reakcji rodzin na ciaze to z mojej strony super zareagowali :) każdy się cieszy. Od męża strony narazie wie tylko jego siostra i też się cieszy. Z teściowa żyje okej więc pewnie też spoko zareaguje, natomiast babcia mojego męża to totalny koszmar który mnie nie akceptuje :D jest na tyle bezczelna że przy stole przy wszystkich jak o coś pyta to mnie pomija, mówi że najgorzej jak dziewczyny mają wytatuowane ręce - a ja siedzę ze zrobionym rękawem w krótkiej bluzce. I ma prawo do tej opinii, pewnie ze tak ale przy mnie powinna się powstrzymać. Jak daje jedzenie na wynos to tylko dwa kawałki - dla męża i dla pasierbicy😂 i wiecie mam w dupie jej tłustego kotleta ale no na prawdę nie wypada🤣🤣a najśmieszniej jak przy mnie mówi jaka to mama pasierbicy nie jest cudowna tylko się pogubiła. Zostawiła mała jak miała 2 latka, teraz ma 15 lat swój telefon, messengera itd a matka dalej ma ja w dupie, ale babka wychwala w niebiosa 🤣🤣🤣
 
Ja miałam taki od razu pojechałam na sor dostałam luteine i od 7 tyg spokój .
Poronienie u mnie zaczęło się jasno różowym plamieniem pół h później już krew ze skrzepami.
Jedz na szpital od razu to pewnie od luteiny a raczej odstawienia
też tak mi się zaczynały poronienia,ale na wcześniejszych etapach. Póki co było tego bardzo mało. Poczekam czy coś się będzie więcej pojawiać, brzuch mnie nie boli, krwi nie ma, intensywnego różu czy brązu też nie. Mam nadzieje, że się nic więcej nie pojawi i o 15 lekarka mnie uspokoi ✊🏼
 
Mam takie pytanko i czekam na wasze opinie jak wiecie i mnie 12+6 byłam na usg i powiedział najpierw ze nie widzi płci a po chwili ze chyba chłopak No i chwile później ze już na 100% chłopak .
Teraz sobie myśle czy to serio nie jest za wcześnie moja lekarka ma bardzo podzielone opinie i jedna jest taka ze kobieta w ciazy poszła do niej prywatnie i powiedział jej ze serduszko nie bije dostała skierowanie do szpitala gdzie okazało się ze z dzieckiem wszystko porządku. Żyje kobieta napisała ze lekarka tragedia , ale ja nie mam powodu żeby na nią złe słowo powiedzieć . No i się zastanawiam czy wierzyć jej w tego 100% chłopaka na tym etapie czy jest jeszcze opcja ze może okazać się dziewczynka .
Ja od początku „czułam „ ze to dziewczynka nawet kiedyś wróżka mi tak powiedziała ze pierwsze dziecko to będzie dziewczynka😂😂
Proszę o wasze opinie
 
reklama
Mam takie pytanko i czekam na wasze opinie jak wiecie i mnie 12+6 byłam na usg i powiedział najpierw ze nie widzi płci a po chwili ze chyba chłopak No i chwile później ze już na 100% chłopak .
Teraz sobie myśle czy to serio nie jest za wcześnie moja lekarka ma bardzo podzielone opinie i jedna jest taka ze kobieta w ciazy poszła do niej prywatnie i powiedział jej ze serduszko nie bije dostała skierowanie do szpitala gdzie okazało się ze z dzieckiem wszystko porządku. Żyje kobieta napisała ze lekarka tragedia , ale ja nie mam powodu żeby na nią złe słowo powiedzieć . No i się zastanawiam czy wierzyć jej w tego 100% chłopaka na tym etapie czy jest jeszcze opcja ze może okazać się dziewczynka .
Ja od początku „czułam „ ze to dziewczynka nawet kiedyś wróżka mi tak powiedziała ze pierwsze dziecko to będzie dziewczynka😂😂
Proszę o wasze opinie
Ciężko stwierdzić co tam widziała :p u nas 13+4 jak dobrze pamiętam był siusiak i moszna widoczna. Z dziewczynami podobno jest tak, że może coś tam wyrosnąć hehe o okazać się chłopak, ale jak już jest siusiak to niby małe prawdopodobieństwo że będzie jednak dziewczynka
 
Do góry