reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Polecam już teraz chociaż do badania nic nie czytać w necie, bo człowiek się tylko stresuje jak coś wyczyta nowego… spróbuj nastawić się pozytywnie 😇
W tej ciąży mało co czytam. To moja 3 ale mam tylko jedno dziecko. Myślę że to co miałam przeczytać o tym to już przeczytałam niestety. Swoją drogą to niesamowite że nie znamy tego człowieka który rośnie w nas a tak się o niego martwimy
 
Co do badań prenatalnych czy polowkowych mam ten komfort że zrobię je u mojego prowadzącego. Po tych przebojach z początku ciąży u innego lekarza to nie wyobrażam sobie iść do nikogo innego
 
Ja czytam Was już jakiś dłuższy czas,regularnie wchodzę na forum i cieszę się z każdej udanej wizyty o której piszecie ale rzadko się odzywam to fakt. Zgadzam się z dziewczynami,że wątek prywatny oznacza bardziej intymne rozmowy i zwierzenia . Będzie mi niezmiernie miło jak mnie nie pominięcie przy oddawaniu do prywatnego. Fajnie byłoby poradzić się Wam lub o czym porozmawiać. Do tej pory ciężko było mi myśleć o ciążowych sprawach,bo już raz byłam w ciąży,od podatku wiedziałam,że dziecko ma wadę letalna i tak do 32 tc trwał koszmar.
Tak bardzo się boje ,że mnie to też czeka ...
 
No i narobiłyście smaka :) już napisałam do starego że jak wrócę z pracy to na kolację chce naleśniki 😄🤦‍♀️
Umówiłam się na badania połówkowe na 15.02 to będzie 19+4 a wam w którem tygodniu wypadają ? Umowilyscie się już?
Teraz miesiąc czekania a później wizyta jedna po drugiej 8.02 u mojego gina a tydzień później prenatalne.

Co do badania szyjki to na fotelu mi nie pada na usg sprawdza. We wtorek miałam usg i dopochwowo żeby zmierzyć szyjkę i przez brzuch żeby podejrzeć dzidzie :)
ja tez mam 15 lutego połówkowe :-) to będzie u mnie plus minus 20-21 tydzień :-) a powiedz mi czy jak miałaś usg dopochwowe i badanie szyjki to coś Cię bolało ? Czułaś jakiś dyskomfort? Czy tak jak zawsze przy dopochwowym usg?:-)
 
uważam dokładnie tak jak Ty... Obserwuje grupę od początku i doskonale widzę kto się udziela regularnie... Ostatnio robiąc listę przejrzałam każda jedną po nicku i dużo dziewczyn odzywa się tylko wtedy jak znów pojawia się temat prywaty... Ja bym zrobiła coś takiego że jeśli któraś ma już 5stron komentarzy to wtedy dołącza do prywatnego wątku tak będzie najsprawiedliwiej bo są dziewczyny od początku a odezwały się na jedną stronę no to sorry 🤷 ja rozumiem że można nie mieć czasu bo dom i praca ale tak jak pisze Salamataka będzie tutaj forum cały czas do czytania o wszystkim
Ja z kolei muszę powiedzieć od siebie, że przez brak wątku prywatnego i ogrom widomości nie jestem w stanie na bieżąco śledzić wszystkiego tak jak bym chciała. Jeszcze do końca zeszłego roku dawałam radę, ale teraz wiadomości robi się po kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Po pracy jak wracam zajmowało mi to bardzo dużo czasu, żeby wszystko nadrobić, aż w końcu odpuściłam i sprawdzam widomości raczej na bieżąco i jak mam coś powiedzenia to piszę. Czasem jednak ciężko się wstrzelić w środek konwersacji.
 
ja miałam w poprzedniej ciąży. Może wygląda tak strasznie ale nie było tak źle. Najpierw lekarz robi USG,żeby wiedzieć gdzie wkłuć igłę. Boli jak przy pobieraniu krwi. U mnie akurat nic się nie działo po badaniu,od razu pojechałam do domu ale lekarz mówił,żeby się oszczędzać przez jakiś czas. Powodzenia 💪
To nas trochę uspokoiłaś .Mnie to czeka prawdopodobnie 17.01 .Czy też masz zalecenia przed amnio żeby brać magnez i nospe na 5 dni przed zabiegiem ?
 
reklama
Do góry