reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Prenetalne mam 28 grudnia. Pytałam czy coś muszę zrobić, to powiedzieli mi że lekarz wszystko na miejscu mi objaśni. Czyli póki co mam sie stawić na USG tego dnia, a z ewentualną resztą mnie pokierują:)
 
reklama
U mnie ciąża też z zaskoczenia bo za mc kończę 46 lat 🙉🙊🙈 syn ma 14 a córka 23 🙉🙊🙈
Będziesz miała najlepszą pomoc w domu ;)
Dzień dobry :) podczytuje was prawie od początku wątku ale bałam się ujawnić zanim na USG zobaczę serduszko. Na ostatniej wizycie udało się serduszko bije jak dzwon :) jest to moja pierwsza ciąża po prawie 2,5 letnich staraniach. Jestem szczęśliwa i przerażona równocześnie. Termin porodu mam wyznaczony na 19 lipca. Według USG wychodzi 8+1 a z om 8+6. Kolejna wizyta 21.12. Dostałam skierowania na badania prenatalne i umówiłam się na 12 stycznia :) Ogólnie czuje się dobrze, z objawów towarzyszy mi pobolewanie brzucha jak na okres i tkliwe piersi po bokach (chociaż każdego dnia ta tkliwości jest inna raz większa raz mniejsza). Dwa razy próbowało rozłożyć mnie przeziębienie ale ratowałam się miodem, sokiem z czarnego bzu, płukaniem gardła woda z solą i inhalacjami. Cieszę się ze mogę do was dołączyć i trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu ☺️
Witamy, rozgość się ;) powodzenia! 🍀
Mam nadzieję, że ujawni się jeszcze z ukrycia parę dziewczyn przed przejściem na prywatny wątek.
 
Ja po wizycie. Wizyta tragedia. 1 grudnia był pęcherzyk i echo zarodka a dziś tylko widziała pęcherzyk proporcjonalny do wieku ciąży a zarodka brak. Fakt lekarz ten sam a sprzęt gorszy bo wizyta na nfz ale już nie wiem co myśleć. Zapisałam się do mojego poprzedniego lekarza który prowadził wcześniej moja ciążę zakończona sukcesem i muszę teraz żyć w niepewności do 23.12
 
Ja po wizycie. Wizyta tragedia. 1 grudnia był pęcherzyk i echo zarodka a dziś tylko widziała pęcherzyk proporcjonalny do wieku ciąży a zarodka brak. Fakt lekarz ten sam a sprzęt gorszy bo wizyta na nfz ale już nie wiem co myśleć. Zapisałam się do mojego poprzedniego lekarza który prowadził wcześniej moja ciążę zakończona sukcesem i muszę teraz żyć w niepewności do 23.12

Będzie dobrze ♥️ Oby jak najszybciej zleciało Ci do 23.12 bo najgorzej się czeka na wizyty!
🧡🧡🧡
 
Ja po wizycie. Wizyta tragedia. 1 grudnia był pęcherzyk i echo zarodka a dziś tylko widziała pęcherzyk proporcjonalny do wieku ciąży a zarodka brak. Fakt lekarz ten sam a sprzęt gorszy bo wizyta na nfz ale już nie wiem co myśleć. Zapisałam się do mojego poprzedniego lekarza który prowadził wcześniej moja ciążę zakończona sukcesem i muszę teraz żyć w niepewności do 23.12
dziwna sprawa. Zawsze możesz podjechać wcześniej na sor ‚z bólem brzucha’
 
Ja po wizycie. Wizyta tragedia. 1 grudnia był pęcherzyk i echo zarodka a dziś tylko widziała pęcherzyk proporcjonalny do wieku ciąży a zarodka brak. Fakt lekarz ten sam a sprzęt gorszy bo wizyta na nfz ale już nie wiem co myśleć. Zapisałam się do mojego poprzedniego lekarza który prowadził wcześniej moja ciążę zakończona sukcesem i muszę teraz żyć w niepewności do 23.12
Zrób beta hcg. Jak Twoje objawy ciązowe?
 
Hej, co do badania pappa to badanie beta hcg jest składową tego badania. Jeśli je ominięcie to będziecie miały po prostu usg pierwszego trymestru.

Jeśli mówimy o wątku prywatnym to będzie miał sens jedynie jeśli ustali się jakiś regulamin. Moim zdaniem powinny być tam tylko osoby aktywne, żeby uniknąć podglądactwa. Wiadomo, że nie trzeba się udzielać codziennie, bo czasem mamy tego czasu mniej, ale raz w tygodniu chyba każda znajdzie czas na napisanie dwóch zdań. Na innym wątku pisałyśmy do osób, które się nie udzielały i po jakimś czasie usuwaliśmy.

To jest moje zdanie, zrobicie jak będziecie chciały 😉
 
dziwna sprawa. Zawsze możesz podjechać wcześniej na sor ‚z bólem brzucha’

Można tylko nie mam z kim córki zostawić. Dziś poprosiłam sąsiadkę bo mąż dopiero za tydzień wraca z delegacji. Mdli mnie czasami a tak innych objawów nie mam i nie miałam. Laboratorium też tylko do 11 pobiera próbki i nie zdążyłam. Wszystko idzie nie tak
 
reklama
U mnie 11+1. Taka ciążą z zaskoczenia, nie planowana. Mam już 2 dzieci i 3 jakoś tak wyszła. Od początku czuje się fatalnie. Wymiotuje prawie całą dobę. Dużo schudłam i czekam aż wrócę chociaż do wagi wyjściowej. Próbuję odszukać forum ale dużo wpisów. Co stosujecie na wymioty? Dostałam lek na receptę ale mam obawy przed braniem go.
Też nam 2 dzieci a ta ciąża nieplanowalismy wielkie zaskoczenie
 
Do góry