reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Tez chętnie się dowiem czy bezpieczne, bo tez planuje się wybrać do dentysty w najbliższym czasie. Zawsze jakaś mała dziurka się znajdzie pewnie do zrobienia. A lepiej teraz niż później. Zwłaszcza, ze w ciąży zęby często „lecą” , szybciej próchnica się może robić itp…
Potwierdzam, mi się strasznie wtedy posypały.
 
reklama
Cześć wszystkim, jestem Olga, ale wszyscy mówią do mnie Ola. Mam 22 lata
byłam już na pierwszej wizycie, termin mam na 28 lipiec. Jak się czujecie?
Witaj, super że do nas dolaczylas
Nie ma problemu z tym że ktoś ten wątek musi założyć , stworzyć nie wiem co jeszcze 🙈 ja mogę prowadzić kalendarz , pilnować wizyt. Ale nie wiem jak się zakłada żeby był prywatny
Z tego co kojarze to trzeba napisać do aniaslu i to ona zakłada prywatny wątek
Edit: już dziewczyny napisały :)
 
Dziewczyny ja tydzień temu z mega bólem zęba wylądowałam u dentysty który przyjmował na już.... Niestety jak powiedziałam że jestem w 10tc i poprzednim razem poroniłam to powiedział że w żadnym wypadku nic teraz nie zrobią i mam przyjść dopiero w 5msc 😱 byłam załamana bo ból niesamowity... Jeszcze kazał brać antybiotyk 🤦 zadzwoniłam do swojej dentystki i ta powiedziała że znieczulenia są bezpieczne w ciąży ale najlepiej żebym skontaktowała się ze swoją gin... Ta mi wytłumaczyła że znieczulenie jest miejscowe więc nie zagraża dziecku... Bardziej niebezpieczna jest próchnica i stan zapalny który już wpływa na cały organizm... Tak więc moja dentystka mnie przyjęła i choć chciałam być twarda i dać radę bez znieczulenia jednak się nie udało 🙈 wyczyściła mi kanały i usunęła kawałek nerwa niestety nie mogła go skończyć bo potrzebne prześwietlenie więc tylko zaleczyla i mam pilnować opatrunku żeby mi nie wypadł... Mówiła że mam też do zrobienia ósemkę ale powiedziała że na spokojnie mam dzwonić po nowym roku... Później byłam na wizycie i z bejbikiem było wszystko oki więc idźcie za wczasy bo później ból nie miłosierny a przeciwbólowe niewskazane
 
Dziewczyny ja tydzień temu z mega bólem zęba wylądowałam u dentysty który przyjmował na już.... Niestety jak powiedziałam że jestem w 10tc i poprzednim razem poroniłam to powiedział że w żadnym wypadku nic teraz nie zrobią i mam przyjść dopiero w 5msc 😱 byłam załamana bo ból niesamowity... Jeszcze kazał brać antybiotyk 🤦 zadzwoniłam do swojej dentystki i ta powiedziała że znieczulenia są bezpieczne w ciąży ale najlepiej żebym skontaktowała się ze swoją gin... Ta mi wytłumaczyła że znieczulenie jest miejscowe więc nie zagraża dziecku... Bardziej niebezpieczna jest próchnica i stan zapalny który już wpływa na cały organizm... Tak więc moja dentystka mnie przyjęła i choć chciałam być twarda i dać radę bez znieczulenia jednak się nie udało 🙈 wyczyściła mi kanały i usunęła kawałek nerwa niestety nie mogła go skończyć bo potrzebne prześwietlenie więc tylko zaleczyla i mam pilnować opatrunku żeby mi nie wypadł... Mówiła że mam też do zrobienia ósemkę ale powiedziała że na spokojnie mam dzwonić po nowym roku... Później byłam na wizycie i z bejbikiem było wszystko oki więc idźcie za wczasy bo później ból nie miłosierny a przeciwbólowe niewskazane
Czyli zdecydowałaś się na znieczulenie? Ja chyba właśnie bez niego nie dam rady 😓😓
 
reklama
Do góry