reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jest wszystko pięknie 😍😍 dzidziutek rośnie i nawet nam machał dziś 😍😍 następna wizyta za miesiąc i od razu prenatalne. Dostałam skierowanie na NFZ gdyż w styczniu będę miała rocznikowo 35 lat a mam zrobić między 2-9 stycznia 😍😍
Piękny bobo ❤️❤️❤️
Co dzisiaj lekarz badał? Będę się domagała tego samego w środę :D
Między 2-9 czyli w 13 tygodniu Ci to wyjdzie? :)
 
reklama
U mnie taka sytuacja może coś poradzicie od początku mam słabe objawy 10 dni temu lekarz kazał brać 3x dziennie 100luteiny ze względu na plamienia 4 dni temu byłam dla świetego spokoju na wizycie sprawdzić czy wszystko okej zarodek był prawie centymetr serduszko tez objawy takie św ani mdłości konkretnych tylko piersi urosły żyły powychodziły otoczki sutka większe i wrażliwe jak wieczorem ściągam stanik to mam wrażenie ze odpadną a dzisiaj są jak sprzed ciazy i to mnie zmartwiło . Jak poprzednia ciąże mialam poronienie to trzeciego dnia krwawienia już wróciły do stanu sprzed ciazy i zanim przyszły wyniki spadkowej bety dla potwierdzenia to wiedzialam ze to poronienie a nie krwawienie a brałam wtedy 2x dziennie 50 luteiny . Teraz mam takie myśli ze przez taka duża dawkę luteiny jaka biorę nawet krwawić nie zacznę i może juz poroniolam a nawet o tym nie wiem 🤯🤯🤯 co o tym sądzicie czy tak mogło by być. Jutro mam wizytę ale chyba zwariuje do jutra
 
Piękny bobo ❤️❤️❤️
Co dzisiaj lekarz badał? Będę się domagała tego samego w środę :D
Między 2-9 czyli w 13 tygodniu Ci to wyjdzie? :)
Między 12+6 a 13+6 mi wtedy wyjdzie . W sumie tylko podglądaliśmy maleństwo . Serduszko Widziałam jak bije ale mówił że nie puścimy jeszcze bo po co maleństwo naświetlać niepotrzebnie . Mam piękny filmik 😍😍 mąż z ukrycia nagrał 😍😍 jest na każdym USG na szczęście 😍😍
 
Między 12+6 a 13+6 mi wtedy wyjdzie . W sumie tylko podglądaliśmy maleństwo . Serduszko Widziałam jak bije ale mówił że nie puścimy jeszcze bo po co maleństwo naświetlać niepotrzebnie . Mam piękny filmik 😍😍 mąż z ukrycia nagrał 😍😍 jest na każdym USG na szczęście 😍😍
A ile mierzy maleństwo? Oglądaliście też serduszko, mierzyliscie ile bije na godzinę?
 
Między 12+6 a 13+6 mi wtedy wyjdzie . W sumie tylko podglądaliśmy maleństwo . Serduszko Widziałam jak bije ale mówił że nie puścimy jeszcze bo po co maleństwo naświetlać niepotrzebnie . Mam piękny filmik 😍😍 mąż z ukrycia nagrał 😍😍 jest na każdym USG na szczęście 😍😍
Bardzo się cieszę Kochana 😍😍😍❤️❤️ Gratuluje Pięknego Bobasa :-) Tylko musisz trochę uciąć zdjęcie u góry, to ktore wrzuciłas, bo jest tam Twoje imię i nazwisko 🙈
 
reklama
Do góry