reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mamusie proszę poradźcie co robić. Przed chwilą zauważyłam bardzo jasnożółta wydzielinę na wkładce. Od czego to może być ? W internecie piszą różnie, może któraś z was tak miała?? Jestem w 38 tygodniu ciąży. Ogólnie od kilku dni źle się czuje, czuje że to już blisko, a teraz ta wydzielina. Co to może być ? Czy mamy od razu jechać do szpitala ? Jutro z rana mam lekarza
 
Mamusie proszę poradźcie co robić. Przed chwilą zauważyłam bardzo jasnożółta wydzielinę na wkładce. Od czego to może być ? W internecie piszą różnie, może któraś z was tak miała?? Jestem w 38 tygodniu ciąży. Ogólnie od kilku dni źle się czuje, czuje że to już blisko, a teraz ta wydzielina. Co to może być ? Czy mamy od razu jechać do szpitala ? Jutro z rana mam lekarza
Mi taka wydzielina towarzyszyła przez cała ciąże i nie było to nic nadzwyczajnego.
Bez infekcji, wszystko ok
 
Hej :)
My weszliśmy w 39 tc i jakby nic …cisza, skurczów brak 🙈 W tygodniu miałam wizytę i lekarz po badaniu powiedział ze jestem trochę w lesie 🤣 czekamy 🤔😊
 
Ostatnia edycja:
Dla pocieszenia powiem Tobie ze mam znajoma położna która mówi ze bardzo dużo ciąż jest „po terminie” i żeby się nie przejmować :)
Jak u nas do sierpnia nic nie ruszy to dostane skierowanie do szpitala celem wywołania 🙈😵‍💫🤣
 
reklama
Dla pocieszenia powiem Tobie ze mam znajoma położna która mówi ze bardzo dużo ciąż jest „po terminie” i żeby się nie przejmować :)
Jak u nas do sierpnia nic nie ruszy to dostane skierowanie do szpitala celem wywołania 🙈😵‍💫🤣
U mnie w szpitalu jest tak ze jeśli nic się nie dzieje to w 41 tc bez skierowania Cię przyjmą.
Boje się wywoływania podobno nie jest najgorzej ale chyba boje się tego ze będę wtedy musiała w tym szpitalu spędzić kilka dni
 
Do góry