reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

U mnie też od kilku dni wydobywa się biały śluz, raz więcej raz mniej. Dodatkowo od wczoraj biegunka. Taka sama jak na początku ciąży jak jeszcze nie wiedzieliśmy że to nasz dzidziuś kochany . Myślicie że organizm się oczyszcza już do porodu ??
Ja myślę że jak najbardziej wszystko sie przygotowuje i może już niedługo bedziemy tulic nasze maleństwa:)
 
reklama
Termin na 30 lipiec więc teoretycznie mamy jeszcze czasu
I jak sytuacja? Coś się ruszyło?
08.07 urodził się Kubuś, o 4 odeszły mi wody, wzięłam prysznic, zjadłam. Szpital mamy 15 min autem, po przyjechaniu miałam skurcze co 5 min. Do 6 cm szło szybciutko i sprawnie aż dostałam krwotoku i zakończyło się cesarką.
 
Dziękuję, dobrze. Trafiliśmy na bardzo dobry zespół w szpitalu... No w większości ;) mieliśmy wyjść dziś do domu ale Kubuś jest na pograniczu żółtaczki, naświetlamy go i mam nadzieję że jutro wyjdziemy.
 
Mam maly problem, ok 3 w nocy cos zaczelo ze mnie cieknac, przypuszczam ze wody plodowe. Zamokla wkladka i bielizna, potem zalozylam podpaske ktora tez przemokła. I to by bylo na tyle, lekkie pobolewanie jak na okres. Czy to mozliwe ze to byl jakis wodnisty sluz? bo ja do tej pory takiego nie mialam i na pewno nie w takich ilosciach ale dziewczyny czesto pisza o takich duzych ilosciach wydzieliny. Nie chciala bym za szybko jechac do szpitala a z drugiej strony to jesli to byly wody to chyba powinnam.
 
Mam maly problem, ok 3 w nocy cos zaczelo ze mnie cieknac, przypuszczam ze wody plodowe. Zamokla wkladka i bielizna, potem zalozylam podpaske ktora tez przemokła. I to by bylo na tyle, lekkie pobolewanie jak na okres. Czy to mozliwe ze to byl jakis wodnisty sluz? bo ja do tej pory takiego nie mialam i na pewno nie w takich ilosciach ale dziewczyny czesto pisza o takich duzych ilosciach wydzieliny. Nie chciala bym za szybko jechac do szpitala a z drugiej strony to jesli to byly wody to chyba powinnam.
w takich ilościach to raczej żaden śluz a sączące się już wody.
Obserwuj się, jeśli wody zaczną znowu odchodzić albo ból zacznie robić się większy to jedź na szpital , zobaczą co się dzieje, czy to już i zostawią ciebie na obserwacje czy fałszywy alarm i odeślą do domu.
 
reklama
w takich ilościach to raczej żaden śluz a sączące się już wody.
Obserwuj się, jeśli wody zaczną znowu odchodzić albo ból zacznie robić się większy to jedź na szpital , zobaczą co się dzieje, czy to już i zostawią ciebie na obserwacje czy fałszywy alarm i odeślą do domu.
 
Do góry