reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy wy też już powoli sie niecierpliwicie,.że jeszcze nie rodzicie? W niedzielę skończę 38 tc a już powoli mam dość...
Nie wiem czy ta pogoda tak na mnie działa czy hormony...
 
mnie się udało urodzić w 38+3 i też miałam już dość 😅 tym bardziej że wtedy te straszne upały były.
Liczę na to że może w końcu w następnym tygodniu coś się ruszy i znów maja być upaly więc kto wie.
Normalnie oszaleje, ciężki, ciągle parcie na pecherz, nigdzie się nie idzie już ruszyć za bardzo a perspektywa do terminu 31.07 mnie przeraża:(
Jak dzidziuś? Jak dużo śpi? :)
 
Liczę na to że może w końcu w następnym tygodniu coś się ruszy i znów maja być upaly więc kto wie.
Normalnie oszaleje, ciężki, ciągle parcie na pecherz, nigdzie się nie idzie już ruszyć za bardzo a perspektywa do terminu 31.07 mnie przeraża:(
Jak dzidziuś? Jak dużo śpi? :)
Z tego co obliczyłam - jutro ma 3tygodnie- to śpi srednio 18h na dobę .
Przeważnie taka większa przerwa w spaniu wypada mu w środku nocy 🙈
 
reklama
Do góry