reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Termin na 19 lipiec. Miałyśmy nie zobaczyć się na wizycie 6.07. (tydzień przed wizytą nakazano mi leżeć,) położna i gin w szoku co ja jeszcze robię bez wózka. Od wizyty wczoraj krwawienie i ból jak na mocny okres, 3 godziny skurczów co 15 min jak w zegarku. Powoli zbieraliśmy się do szpitala i .... Nic, przeszło... Siedzę jak na bombie sama już nie wiem, najgorsze jest czekanie.
 
reklama
Termin na 19 lipiec. Miałyśmy nie zobaczyć się na wizycie 6.07. (tydzień przed wizytą nakazano mi leżeć,) położna i gin w szoku co ja jeszcze robię bez wózka. Od wizyty wczoraj krwawienie i ból jak na mocny okres, 3 godziny skurczów co 15 min jak w zegarku. Powoli zbieraliśmy się do szpitala i .... Nic, przeszło... Siedzę jak na bombie sama już nie wiem, najgorsze jest czekanie.
Ja się boje najbardziej tego że mąż będzie w pracy jak się zacznie.. Ale pociesza mnie fakt że jesteśmy umówieni na telefon a raczej w dwie godziny nie urodzę
 
Ja to bym chciała tak szybko urodzić:) ale niestety wątpię żeby było nam dane. Sama sytuacja z wczoraj 3 godziny regularne skurcze i nic ... Najbardziej boję się że pojedziemy do szpitala a tam okaże się że to jeszcze nie to i będę tam leżeć parę dni
 
Ja to bym chciała tak szybko urodzić:) ale niestety wątpię żeby było nam dane. Sama sytuacja z wczoraj 3 godziny regularne skurcze i nic ... Najbardziej boję się że pojedziemy do szpitala a tam okaże się że to jeszcze nie to i będę tam leżeć parę dni
Moja koleżanka w ciągu godziny urodziła swoje pierwsze dziecko ;)
A ostatnio znajoma poszla na wizyte kontrolna, nic ja nie bolało nie było skurczów a ginekolog kazał zamawiać taxi i do szpitala a torbe ktoś jej dowiezie:)
 
Od wczoraj wychodzą ze mnie ogromne ilości śluzu podbarwionego krwia. Słyszałam o tym ale trochę przeraża mnie ilość. Jak jest u Was?
 
Od wczoraj wychodzą ze mnie ogromne ilości śluzu podbarwionego krwia. Słyszałam o tym ale trochę przeraża mnie ilość. Jak jest u Was?
Oj poród zapewne blisko i czop odchodzi :)
Mi też od wczoraj odchodzi ale jeszcze jest bezbarwny, do tego wieczorem wymiotowałam wiec myślę że organizm też się powoli oczyszcza i przygotowuje
 
reklama
U mnie też od kilku dni wydobywa się biały śluz, raz więcej raz mniej. Dodatkowo od wczoraj biegunka. Taka sama jak na początku ciąży jak jeszcze nie wiedzieliśmy że to nasz dzidziuś kochany . Myślicie że organizm się oczyszcza już do porodu ??
 
Do góry