reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Jak tam się czujemy?? Powiem wam że ten tydzień daje mi mocno w kość... Kłucie w pochwie i ogólnie czuje się jakbym zaraz okres miała dostać a chwilami jakbym miała, takie same bóle itp. Czy wy też tak macie/miałyście?? Ja się tylko modlę żebym wytrzymała do soboty żeby mały nie był wcześniakiem. Termin na koniec lipca a szyjka już skrócona 😔
 
Też mam termin na 31 lipca,
Takie objawy jak piszesz mam od poprzedniego tygodnia.
Jak tam się czujemy?? Powiem wam że ten tydzień daje mi mocno w kość... Kłucie w pochwie i ogólnie czuje się jakbym zaraz okres miała dostać a chwilami jakbym miała, takie same bóle itp. Czy wy też tak macie/miałyście?? Ja się tylko modlę żebym wytrzymała do soboty żeby mały nie był wcześniakiem. Termin na koniec lipca a szyjka już skrócona
 
Jak tam się czujemy?? Powiem wam że ten tydzień daje mi mocno w kość... Kłucie w pochwie i ogólnie czuje się jakbym zaraz okres miała dostać a chwilami jakbym miała, takie same bóle itp. Czy wy też tak macie/miałyście?? Ja się tylko modlę żebym wytrzymała do soboty żeby mały nie był wcześniakiem. Termin na koniec lipca a szyjka już skrócona 😔
Hmm ja mam termin na 22 lipca i zadnych objawow jak narazie chyba ze czestsze wizyty w wc mozna za takie wziac :-) ogolnie na ostatniej wizycie szyjka 2,6 cm zamknieta ale miekka, lekarz stwierdzil ze moge urodzic nawet przed terminem ale jakos jeszcze tego nie czuje :-)
 
Też mam termin na 31 lipca,
Takie objawy jak piszesz mam od poprzedniego tygodnia.
A tobie też lekarz mówił że możesz szybciej urodzić ?? Mi jak zobaczył moja szyjkę to od razu mówił byleby do soboty wytrzymać a wtedy jak się już zacznie to będzie dobrze
 
A tobie też lekarz mówił że możesz szybciej urodzić ?? Mi jak zobaczył moja szyjkę to od razu mówił byleby do soboty wytrzymać a wtedy jak się już zacznie to będzie dobrze
Teraz mam wizytę 13 lipca, na ostatniej wizycie powiedzial że szyjka zamknięta ale ze porod może być nieprzewidywalny i dziś może być zamknięta a jutro mogę rodzic. Że możemy się zobaczyć tego 13go a możemy nie doczekać...
Także takie trochę już siedzenie jak na szpilkach...
 
Mnie gdzieś tak od dwóch tygodni x tyłu głowy chodzi że urodzę szybciej, ja w 35 tygodniu miałam szyjkę 2.39. lekarz mówił żeby się nastawić że szybciej urodzę. No a od poniedziałku czuje że chyba faktycznie tak będzie chociaż wszyscy mówią że każdy lekarz tak mówi. Torba spakowana, ubranka wszystkie wyprane i wyprasowane teraz tylko czekać kiedy nasz mały szkrab będzie chciał wyjść 😁😁
 
Teraz mam wizytę 13 lipca, na ostatniej wizycie powiedzial że szyjka zamknięta ale ze porod może być nieprzewidywalny i dziś może być zamknięta a jutro mogę rodzic. Że możemy się zobaczyć tego 13go a możemy nie doczekać...
Także takie trochę już siedzenie jak na szpilkach...
Mi lekarz podobnie powiedział, wizyta na 20 lipca ale możliwe że się nie zobaczymy
 
reklama
Wolalabym doczekać do tej wizyty 13go bo nie mam jeszcze wyniku GBS a wtedy podobno traktują cie jak dodatnia więc kiepsko
Ja w sobotę jadę już po wynik na szczęście. Ale np moja znajoma nie zdążyła odebrać wyniku i nie traktowali jej jako dodatnia. Pewnie co szpital to inaczej
 
Do góry