reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny,

ja aktualnie jestem w 20+5.
Nie ukrywam ze mam lekkiego stresa bo ostatnio przechodziłam covida :( nie jakos tragicznie bo jeden dzień gorączki a pózniej tylko katar i lekki ból gardła.
W poniedziałek czekają mnie drugie badania prenatalne i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
Dodatkowo mam do Was pytanie czy wszystkie na tym etapie odczuwacie juz ruchy dziecka? Ja nie ukrywam, ze czasami czuje jakieś bulgotanie w brzuchu ale nie jestem na 100% pewna ze to jest to.
 
Cześć dziewczyny,

ja aktualnie jestem w 20+5.
Nie ukrywam ze mam lekkiego stresa bo ostatnio przechodziłam covida :( nie jakos tragicznie bo jeden dzień gorączki a pózniej tylko katar i lekki ból gardła.
W poniedziałek czekają mnie drugie badania prenatalne i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
Dodatkowo mam do Was pytanie czy wszystkie na tym etapie odczuwacie juz ruchy dziecka? Ja nie ukrywam, ze czasami czuje jakieś bulgotanie w brzuchu ale nie jestem na 100% pewna ze to jest to.
Nie przejmuje się, że jeszcze nie czujesz mocnych ruchów :) dużo zależy od tego na której ścianie masz łożysko. Ja mam na tylnej i lekarka powiedziała, że ruchy będą wcześniej odczuwalne i faktycznie tak jest. Jeszcze kilka dni temu były takie subtelne a z dnia na dzień przerodziły się w mocne kopniaki :)
 
Nie przejmuje się, że jeszcze nie czujesz mocnych ruchów :) dużo zależy od tego na której ścianie masz łożysko. Ja mam na tylnej i lekarka powiedziała, że ruchy będą wcześniej odczuwalne i faktycznie tak jest. Jeszcze kilka dni temu były takie subtelne a z dnia na dzień przerodziły się w mocne kopniaki :)
Wlasnie ostatnio jak byłam to mówiła mi Pani gine, że mam na przedniej to może rzeczywiście dlatego odczuje troszkę pózniej to? To tez moja pierwsza ciąża.
 
Cześć dziewczyny,

ja aktualnie jestem w 20+5.
Nie ukrywam ze mam lekkiego stresa bo ostatnio przechodziłam covida :( nie jakos tragicznie bo jeden dzień gorączki a pózniej tylko katar i lekki ból gardła.
W poniedziałek czekają mnie drugie badania prenatalne i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
Dodatkowo mam do Was pytanie czy wszystkie na tym etapie odczuwacie juz ruchy dziecka? Ja nie ukrywam, ze czasami czuje jakieś bulgotanie w brzuchu ale nie jestem na 100% pewna ze to jest to.
Ja mam dziś 20+3 i czuję czasami takie delikatne łaskotanie od środka, a wieczorami mam wrażenie, że dzidzia robi sobie salta. Czasami nawet mój mąż przez brzuch już czuje.
Ale moja mama wspominała, że jak była w ciąży to ja wierciłam się strasznie a mój brat do samego końca był takim leniuchem, że wcale nie chciał kopać. No i tak jak dziewczyny wspominały znaczenie ma też położenie.
 
Wyniki mają być po 2 tygodniach, co wypada we wtorek , także grzecznie czekam :) na szczęście nie mam czasu za dużo się zastanawiać nad tym jak pracuje 😆
Dziewczyny! Co na zatkany nos? Od trzech dni masakra jakaś, bez dodatkowych objawów, bólu głowy ani nic, tylko bez katar przeokropny😕😕
Hej, a próbowałaś *spam* spray? Tak jak syrop i saszetki to na mnie nie działają, tak ten spray fajnie odtyka nos. Przy covidzie też się nim ratowałam, bo katar długo się ciągnął.
 
reklama
Do góry